טקסט מאסטר (1)

שרון נעשה מושא הערצה והתרפקות כללית, כולל של השמאל (א)

 

26.12.2016

 

 

רה"מ אריאל שרון, שסומן בעבר ככזה ש"לא עוצר באדום" (בנזימן "לא עוצר באדום" 1985) חסר איזונים ובלמים, שועט להגשמת יעדיו תוך עקיפת עקרונות דמוקרטיים ושקיפות ממשלתית; שסיכן לא פעם את מדינת ישראל במבצעים מיותרים ואף גרר אותה למלחמה כושלת; מי שנמצא על ידי הזירה המשפטית כאחראי בעקיפין לטבח ונתפס בעולם כפושע מלחמה; שזוהה על ידי השמאל הישראלי ורבים מארגוניו כאחראי למדיניות הסיכול הממוקד, להקמת גדר ההפרדה, ואף הוגדר על-ידי אחת מאדמו"ריות אותו מחנה פוליטי כ"כסובל משיגעון גדלות ולא אכפת לו להקריב את חייהם של אחרים... ואני תקווה ששרון יועמד לדין" (שולמית אלוני, יינט 1985);

"הנה הפך אותו אריאל שרון ללא פחות מאשר ל"יקיר העם". עיתונאי בכיר אחד שאל: "איך זה קרה? איך זה שהפכת לפתע התקווה הלבנה הגדולה של הישראליות כולה? איך  זה נעשית למושא הערצה והתרפקות כללית, כולל של השמאל המעודן ויפה הנפש ביותר...

(דורון רוזנבלום, הארץ, 3.10.2005).

 

 

רוח מצדה שהשרה שרון על הישראלים

 

ג'ורג' בוש, בדרכו לבגדאד, רכב על עגלת שרון המתנחלים, המכה בפלשתינאים וצועק הצילו,  הצילו. הצילו אותנו מהנשק להשמדה המונית, הכימי הביולוגי, שבידי עיראק, איראן, סוריה ולוב, המבקשות להשמיד אותנו. מהנשק האטומי, שיהיה בידי אויבות ישראל תוך חודשים, הצילו...! זאת כאשר אמצעי התקשורת בישראל ובעולם יודעים את הכוח האפקטיבי, הזמין, שבידי שרון-המתנחלים, שיש בו כדי להרוס את העולם;

 אמיר אורן, ב"הקבלן שרצה להיות אדריכל", ב24.1.2003-, בעמ' 373 כתב להלן: "אל"מ ש' מצטט פרסומים זרים, שלפיהם יש לישראל מאות אמצעי נגד, הנישאים במטוסים וטילים שמשגריהם קבועים וניידים. הרעיון הירושלמי שלו מתייחס לאותם אמצעים שישרדו בידי ישראל לאחר שעיראק, איראן או מדינה עוינת אחרת תפתיע אותה בתקיפה גרעינית.

"לדעת ש', די לישראל לייעד שניים או שלושה אמצעי נגד לכל אויבת כזאת - אחד לבירה, אחד לעיר ראשית נוספת ואחד לעיר מרכזית וחביבה על השלטון. בעיראק, למשל, בגדד, בצרה ותיכרית, מעוז-הבית של סדאם חוסיין. "

כלומר שגם אם עיראק או איראן תצליח להפתיע אותנו, ותשמיד את מאות האמצעים הנישאים במטוסים וטילים, ומן הסתם, גם חלק ניכר מהאוכלוסייה האזרחית, עדיין ניתן יהיה, במכה השנייה, להשמיד את אויבי ישראל.

זהו שרון המתנחלים, קולוניסט נציונל-פשיסט, שמנע כל אפשרות להידברות עם הפלשתינאים, ובכל פעם שהתעורר סיכוי להשגת הפסקת-אש, יוזמה ירדנית-מצרית, דו"ח מיטשל, מתווה טנט, תפריט זיני ו"מפת הדרכים", שבכולם עמדו הסגת צה"ל לעמדות שלפני ה28.9.2000-, הקפאת ההתנחלויות וכו', מול הפסקת-אש כוללת של הפלשתינאים, גם בשטחים הכבושים, הטביע שרון-המתנחלים את הסיכוי בנחלי-דם. דמם של אלפי ישראלים ופלשתינאים חפים מפשע. שרון התנגד ליוזמות של ארה"ב. והנשיא ג'ורג' בוש ומזכיר המדינה שלו קולין פאואל תמכו בהם בתחילה, ויישרו קו עם אריאל שרון-המתנחלים למחרת. זהו בניטו-שרון-מוסוליני, שחבר לג'ורג'-הטלר-בוש, כך קם ציר-הרשע, המאיים על שלום העולם, על חירותו של האדם באשר-הוא.

(מרדכי גבאי, "הרג הדדי", 2003, עמ' 14)

 

21.11.2001 - "המטרה: הפסקת-אש בתוך שבוע"; "משימתו הראשונה של זיני תהיה להחזיר את המצב בשטחים למציאות ששררה בהם בסוף ספטמבר 2000, לפני פרוץ האינתיפאדה - * לסיים בתוך שבוע את הפרדת הכוחות בשטח ואת השגתה של הפסקת-אש מוחלטת.

*  להסיג את צה"ל לעמדות שהיה בהן לפני שנה.

*  להפסיק הכיתור סביב הערים וסביב אזורים אחרים בגדה.

* לפקח על שורת צעדים שערפאת התחייב לעשות: מעצר מבוקשים, הפסקת ההסתה באמצעי התקשורת הפלשתיניים ועוד.  

(שמעון שיפר ואורלי אזולאי-כץ, "ידיעות אחרונות", עמ' 2)

(מרדכי גבאי, "הרג הדדי", 2003, עמ' 173)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות