פינקלשטיין המליץ לבנות ! 

 

7.11.2016

 

נתניהו: "יש כאן עמדה עקרונית"

לא מעניין אותי מה שהאו"ם אומר"

 

בראיון לערוץ 2 התייחס נתניהו לביקורת על הבנייה בשטחים, וגם לדברי נפתלי בנט כי יסרב לפנות מאחזים: "מי שדבק בסרבנות לא יהיה בממשלה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הערב (שישי) לחדשות ערוץ 2, ודחה את הביקורת על תוכניות הבנייה מעבר לקו הירוק. "לא מעניין אותי מה האו"ם אומר", אמר נתניהו והוסיף כי ההחלטה אינה קשורה לבחירות או . נתניהו גם התייחס להתבטאות של נפתלי בנט, . "מי שדבק בסרבנות לא יהיה בממשלה שלי".בנט התנער מדבריו מאוחר יותר.

"יש כאן עמדה עקרונית" אמר נתניהו. "אנחנו חיים במדינה יהודית וירושלים היא בירת ישראל. הכותל הוא לא שטח כבוש. אנחנו נבנה בירושלים כי זו זכותנו. לא מעניין אותי ". כשנשאל האם מדובר בהחלטה פוליטית והאם ארתור פינקלשטיין המליץ לו על כך, אמר נתניהו כי "מדובר באגדות אורבניות".   (הארץ, אתר הארץ, 21.12.2012)

 

 

נתניהו מממן עמותות -  לבניין בית-מקדש

במקום המסגדים שעל הר הבית

 

"תנועות הפועלות למען הר הבית וליהודו, ע"פ עלון של "התנועה לכינון המקדש"; מטרתה להקהיל קהילות ברבים ולעורר את דעת העם, את רבניו ומנהיגיו לכונן המקדש ולראות בבניינו, ולהשיב כהנים לעבודתם. התנועה מארגנת עליות להר הבית ליחידים, לקבוצות ולכלל הציבור. התנועה מוציאה לאור בטאון בשם "ייבנה המקדש", והוא משמש במה לדיון הלכתי ומחשבתי בכל מכלול ענייני ההר, המקדש, חידוש העבודה, ועוד כיוצא באלה נושאים.

 

"מכון המקדש" - בראשו עומד הרב ישראל אריאל. המכון משמש מרכז הסברה, עוסק בפעילויות חינוכיות לנוער ולמבוגרים להגברת התודעה של בית המקדש.

 

"נאמני הר הבית" - בראשות גרשון סלומון. התנועה נאבקת על מימוש הזכות לעלייה להר בדרכים משפטיות.

 

"תנועת חי וקיים" - פועלת למען תפילת יהודים בהר הבית. חבריה מבטאים את הכוסף להיות ההר נזר הקודש של העם והארץ כקדם. משרדי "חי וקיים" טל' 029974833.

 

אגודת אל הר ה'' - בראשות ישראל מידד,  חוג רעיוני הפועל למען זכויות היהודים על הר הבית.

 

אגודת "אל הר המור" - אגודה עוסקת בלימוד הנושא מן הצד ההלכתי ומן הצד המדעי-מחקרי, במתן הרצאות בנושא ההלכתי של העליה להר, ובעידוד העלייה להר הבית על-פי דקדוקי ההלכה. התנועה מארגנת את סיבוב השערים - הקפת שערי הר הבית בכל ערב ראש חודש, חול המועד ובזמנים נוספים.

 

"מרכז הר הבית" - מרכז מידע על כל ענייני הר הבית, כולל גם דגם תלת-מימדי של בית המקדש. בעבר ארגנו גם את משמר המקדש - קיום מצוות שמירה בשערי הר הבית; כיום לא פעיל. 

www.guidestar.org.il/organization/580568459

 

היכונו למלחמה הבאה עם חמאס וחזבאללה..!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות