המוות אינו מוחק תיעוד היסטורי. פואד הוא ילד שנשבה. "הציונים" מחקו את תודעתו היהודית

 

30.08.2016

 

 

המוות אינו מוחק תיעוד היסטורי. פואד הוא ילד שנשבה. ה"ציונים" מחקו את תודעתו היהודית

ועשו ממנו "ציוני". הוא ביצע את כול העבודות המלוכלכות בשרות מפא"י וצאצאיה ובשרות "חירות" וצאצאיה. כשר הביטחון בממשלתו של אריאל שרון, הוא ניצח על מבצע "חומת מגן", כיבוש כול ערי הגדה, מעבר דרך קירות הבתים, תוך רמיסת פרטיותם וכבודם של הפלסטינים, ועריכת הטבח בג'נין. כבן-אדם הוא עזר לחבריו, אך עבור כלל הציבור הוא היה פטיש "ציוני".

 

כך היו הלל, בן-פורת, אלמוזלינו, נוזהת קצב, שחל, דליה איציק, רענן כהן, יוצאי עיראק, היו בישראל ל"ציונים" ושרתו את מפא"י וצאצאיה. הם היו אדוקים לאידיאולוגיה של מפלגתם, וגם אם התעניינו במצבם של הבבלים, והציבור הישראלי, הם לא נקפו אצבע לשיפור מצבם של הישראלים. אף אחד מהם לא התעקש בפורומים המפלגתיים והממלכתיים, להטיב את מצבם של עיירות הפיתוח והכפרים הפלסטינים, שרבים מהם לא היו מחוברים לחשמל, והביוב זרם בשכונותיהם, עד מהפך "מושחתים הביתה".

 

כך גם דוד לוי, משה קצב, מאיר שטרית, סילבן שלום ואחרים בליכוד, או הרב עובדיה יוסף חניך הרב פרוש האב, כולם דאגו לסביבתם הקרובה, לחוג מינוייהם, ואף אחד מהמשת"פים היהודים במפלגות ה"ציונים", לא פעל על פי דת התרבות היהודית -  להעמיד את האדם בראש ההתעניינות והדאגה של הקהילה.

 

יוצאת מכלל זה היא שרת החינוך והספורט מירי רגב, שמעבירה תקציבים גם לעיירות הפיתוח, "שלא מגיע להם". היא שברה  קונצנזוס בן למעלה מ-100 שנה, מאז יסוד טרסט הפשע "המפתח המפלגתי" (1910), שסגר את השלטון והשלל, בידי מפלגות ה"ציונים" - לכן זעקת השבר היוצאת מגרונם של כול מפלגות ה"ציונים"

 

גם חברי הכנסת התימנים, ישעיהו ישראל, אהוד רצאבי, איתן כבל, משולם נהרי אורית נוקד, וגילה גמליאל – שרתו את מפלגות ה"ציונים", ובכול זאת ,לא מגיע להם" אהוד ברק, ושר החינוך שלו יוסי שריד, כדררו בש"ס במשך שנה, ולא העבירו פרוטה ל"מעין החינוך" של ש"ס, עד שאריאל שרון נחלץ לעשות להם מגבית. אך ש"ס מפלגת ה"תורה" היהודת, מטיפה לחזרה לימי האבן, בדיוק כמו מפלגות ה"אשכנזים" החרדים

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות