האם טראמפ הכתיר  את נתניהו כמלך מלכי המלכים ?​

 מפלגות הנציונל-ציונים עשו דיל לחסל את מרדכי.

אין ספק שהמתקפה נגד היהודים הערבים נעשתה בתיאום מפלגות הנציונל-ציונים, וקודם-כול רצו לנטרל את זה שהציבור אוהב ומעריץ, את זה שמסכן את המשך שלטונם בארץ. זה שהסקרים קבעו: "עובדה: יצחק מרדכי הוא השר הכי פופולרי בממשלה. סקר שנערך עבור קול-ישראל, וניסה לפלח את האהדה אליו, גילה שקודם כל מרדכי הוא השר הכי פופולרי בקרב מצביעי פרס, ושנית, מרדכי הכי פופולרי בין מצביעי נתניהו. ... הכתב הצבאי מדווח מדי שבוע על מלחמה שמרדכי מנע עם הסורים. הכתב הפוליטי מספר על מרדכי האמיץ שהעז לעמוד מול אריק שרון הזועם, ומרדכי הבוגר שלא הרשה לילד נתניהו לשחק באש המתנחלים. הכתב המדיני מתמוגג מהחום שבו המיס מרדכי את מרטין אינדיק, חוסני מובארכ ואבו-מאזן. יצחק מרדכי, שחקן חדש בממשלה ובזירה הפוליטית, נראה מועמד בטוח למרוץ לראשות הממשלה ב-2004. ..."

מפלגות הנציונל-ציונים, וללא יוצא מהכלל שתפו פעולה בפיקניק הלינץ', שנעשה במרדכי בניצוחו של אהוד ברק. עובדה, אף אחד מהם לא יצא להגנתו של הדרייפוס הישראלי, יצחק מרדכי, אף שהיה ברור לכל מי שעקב אחר הפירסום בעיתונים, שלא היה לאיציק מרדכי, חלק  בפיקניק הלינץ' שנערך נגדו, כפי שנראה להלן

 

משפטו של איציק מרדכי התנהל בתקשורת. המשטרה חשפה את חקירתו של מרדכי לציבור בזמן אמת, בתרועה וקול שופר. אך היא העלימה עובדות מכריעות מהציבור, ופעלה בלא הגינות אלמנטרית.

ח"כ זהבה גלאון נוכלת ברמ"ח אבריה, נטלה את המנהיגות כראש הקוקסקלן הנציונל-ציוני, והפיצה יום-יום בדותות, שהפכו מיד לעובדות. מדינאים, סופרים וכתבים נציונל-ציונים פרסמו כתבות נאצה, והעיתונות  והמשטרה עבדו במשולב. עמיר בן דוד, יצא יום יום ב"חדשות" מחקירתו של מרדכי במשטרה. ובית-המשפט דן את מרדכי על פיהן. העוקב אחר שינוי הגרסאות שהפיצה הנוכלת ח"כ גלאון, חזקה עליו שיראה בח"כ גלאון פרובוקטורית עם נפש קרימינלית.

 

עו"ד אלי אברבנאל מפרקליטות מחוז ירושלים, לווה את החקירה במשטרה, וכבר עם פתיחת החקירה, קיבל את העדויות התומכות בגרסתה של המתלוננת, ממצאי בדיקת הפוליגרף שנערכה אצל הדר, וקביעתו של מומחה הפוליגרף מטעם המשטרה, סנ"צ גבריאל אורגל, שקבע שש' דוברת שקר.  (אורלי גל, מוסף "הארץ", 2.3.2001, עמ'  53/56)

 

ובכן, על קביעתו של סנ"צ אורגל, "שהנבדקת דוברת שקר", ידע עו"ד אלי אברבנאל מהפרקליטות, וסביר להניח שהוא העביר את הסטנוגרמות ותרשימי החקירה לממונים עליו.  חוקרי המשטרה בכול רמותיה ועד המפכ"ל, ידעו שהנוכלת ש' דוברת שקר, אך לציבור הם שידרו שש' דוברת אמת. בכול ארץ מתוקנת, המשטרה הייתה מעמידה את הנוכלת ש' לדין, ומבקשת סליחה מהשר יצחק מרדכי

 

הנציונל ציונים ארגנו

פיקניק לינץ' ביצחק מרדכי

 

"אצל דן שילון. בית דין שדה, נעשה סקר דעת קהל 'מי מאמין למרדכי'. ופתאום צצות  נשים עם סיפורים מלפני עשר ועשרים שנה ונהפכות לעדות מדינה וירטואליות בתוכניות רדיו וטלוויזיה. ועולה השאלה איפה היו כול הנשים הללו כשמרדכי עמד להתמנות כשר ביטחון וכשהיה מועמד לראשות הממשלה? ולמה דינו של מרדכי צריך להיקבע בתקשורת ובמסדרונות הכנסת? למה השמחה לאיד בבית הנבחרים ולמה הכרזה 'איציק תסתכל לה בעיניים' שחולקה בכנסת ומשמשת תפאורת רקע בתוכניתו של אריה גולן בטלוויזיה - אשכרה שפיטה על ידי התקשורת. מה שפיטה? תלו אותו בכיכר העיר ומרחו את גופו בזפת ובנוצות. את מי ישפדו בשבוע הבא?

"מפלגת המרכז לא ניסתה אפילו למראית עין  לתמוך בגרסת החפות של מרדכי. נכון שהיו עליו שמועות לאורך השנים, ולפחות עיתון אחד  חקר לעומק את השמועות והעלה  חרס בידו. עם חברים כאלה במפלגתו, מרדכי לא צריך אויבים.

"... שאלות מטרידות. למה  הפנייה לגלאון? למה המעורבות  של בורג? למה שכירת עורכת דין? למה שני הפוליגרפים? למה  ההקלטות שיזמה משיחותיה עם הנהג והמזכירה של מרדכי? כול המערכת הגדולה הזאת רק כהכנה להגיש תלונה למשטרה? (יואל מרקוס, 'הארץ', 10.3.2000, עמ' ב1);

נראה שמרקוס לא שמע את הכרזת החרם על יצחק מרדכי שהתירה את דמו, שכן, למחרת יישר יואל מרקוס קו עם תקשורת הכובש הנציונל-ציוני.

 

 

בדיקת הפוליגרף ע"פ יורם ירקוני ב"ידיעות אחרונות", המתייצב בראש הפורעים במרדכי, מוסיף 4 שאלות משלו: "ש' דוברת אמת ב7- מתוך 8 שאלות"

 

 (כאשר בצילום טופס הבדיקה מופיעים 4 שאלות, ו'בתוצאות המבדקים אובחנו סימנים לאמירת אמת לגבי שאלות 2, 3, ו4-. לגבי שאלה 1. רישומי הבדיקה לא מאפשרים קביעה חד משמעית מאחר והתגובות לא היו עקביות, כאשר הנטיה היא לאמירת אמת.) - מובאים לצד תמונותיהם של בורג וגלאון, (עם חיוך-ניצחון רחב) שסייעו למתלוננת, שמונה שאלות להלן:

 

- האם בתאריך 25.2.00, בלשכה בתל-אביב, הכניס השר מרדכי  את ידו מתחת לחולצה שלך וליטף אותך בבטן?

 - האם בתאריך 25.2.00, בלשכה בתל-אביב, נישק  אותך השר מרדכי בצוואר?

 - האם אמר לך השר מרדכי, בטלפון, שהוא מחבב אותך  ושהוא מבקש שמה שקרה בלשכה יישאר ביניכם?

 - האם בתאריך 25.2.00, בלשכה בתל-אביב, חיבק אותך  השר מרדכי במותניים שלך?

- האם לפני כחודשיים בלשכה בירושלים, הכניס השר מרדכי  את ידו מתחת לחולצה שלך ונגע בבטנך?

 - האם בתאריך 18.1.00, בלשכה בתל-אביב, ביקש ממך השר  מרדכי לתת לו חיבוק לפני שהוא הולך?

 - האם ב18.1.00-, בלשכה בתל-אביב, הקים אותך השר  מרדכי מהכסא שלך וחיבק אותך?

8.  -   האם ביום שישי, בלשכה בתל-אביב, משך אותך השר מרדכי  על הספה וליטף אותך בשיער ובפנים?

 שמונה השאלות הללו הוצגו לצעירה בשתי פעמים שונות, כשהיא  מחוברת למכונת-האמת, ועל כולן השיבה 'כן'. מומחה הפוליגרף אריה  הדר, שערך את הבדיקה, קובע: בכל השאלות נמצאה הצעירה דוברת אמת,  למעט שאלה מספר 1 שם לא ניתן היה להגיע למסקנה חד-משמעית, אך אובחנה  'נטיה לאמירת אמת'.    (יורם ירקוני, "ידיעות אחרונות", 8.3.2000, עמ' 8)

 

גם "מעריב" הביא שמונה שאלות שונות בשני מבדקים. וכול אמצעי התקשורת לגווניה, הפכו שופר גדול לדברי הבלע של הנוכלת עם הנפש הקרימינלית ח"כ זהבה גלאון, שלכול מיקרופון שיחררה דברי בלע יותר מזעזעים, שכביכול, איציק מרדכי עשה, ומיד זה הפך לעובדות, שעל-פיהם נדון איציק מרדכי, בבית-משפט חותמת-גומי, של הנציונל-ציונים.(מ. גבאי, "ישראל הפיאודלית", צמרת, 2018, עמ' 355)

 

 

הצעתי לה לעבור בדיקה מאוד יסודית

שתכלול את כל האירועים כולם

 

עו"ד דונביץ: הצעתי לה לעבור בדיקה מאוד יסודית, שתכלול את כל האירועים כולם, את מסכת ההטרדות, לפני שנפנה למשטרה.

"להלן תוצאות הבדיקה היסודית שכללה את כול האירועים כולם, את מסכת ההטרדות. ותמליל חקירות הפוליגרף שעברה המתלוננת, שהגישה תלונה בגין מעשה מגונה ותקיפה מינית נגד השר יצחק מרדכי.

 

(1) -  שאלה: האם לפני כחודשיים בלשכה בירושלים הכניס השר מרדכי את ידו מתחת לחולצה שלך ונגע בביטנך?

תשובה: כן.

(2) -  שאלה: האם בתאריך 18.2.2000 בלשכה בתל-אביב ביקש ממך השר מרדכי לתת לו חיבוק לפני שהוא הולך?

תשובה: כן.

(3) -  שאלה: האם ב18.1.2000-, בלשכה בתל-אביב הקים אותך השר מרדכי מהכסא שלך וחיבק אותך?

תשובה: כן.

(4) -  שאלה: האם ביום שישי, ה25.2.2000-, משך אותך השר מרדכי על הספה וליטף אותך בשיער ובפנים?

תשובה: כן.

בתצהירו של אריה הדר לבית-המשפט דובר על שתי בדיקות, שנעשו ב3.3-  וב5.3.-  ומציין שאובחנו סימנים לאמירת אמת לגבי שלוש מתוך ארבע השאלות.

ובכן, השאלות בשני המבדקים היו זהות. אחרת  היה כותב: "אובחנו סימנים לאמירת אמת, לגבי 3-2 מתוך שמונה השאלות..."

 

"הנבדקת  דוברת  שקר''

 

"עם פתיחת החקירה במשטרה, הועברו כל ממצאי בדיקת הפוליגרף שנערכה אצל הדר למומחה הפוליגרף מטעם המשטרה, סנ"צ גבריאל אורגל. אורגל התבקש לבדוק את תרשימי בדיקות הפוליגרף והתאמתם לממצאים שבדו"חות, או במלים אחרות לבדוק אם ממצאי הבדיקה פוענחו נכון. אורגל הגיע למסקנה הבאה: 'בהנחה שהדיון המקדמי בנושאי הבדיקה ואופן הצגת השאלות נעשו כראוי, על פי השיטה הנוהגת ביחידת הפוליגרף של המשטרה, אני יכול לומר שאין התאמה בין תוצאות הפיענוח של תרשימי שתי הבדיקות לממצאים   שפורסמו   בחוות   הדעת.  על  פי  התרשימים  הנ"ל, הנבדקת דוברת שקר'. (אורלי גל, מוסף "הארץ", 2.3.2001, עמ'  53/56)

 

היועץ המשפטי לממשלה, ראש אגף החקירות, ניצב יוסי סדבון ובא-כוח הפרקליטות, שלווה את החקירה, מעורבים היו עם פתיחת החקירה, ושמעו את קביעת מומחה הפוליגרף, שש' דוברת שקר, וזה לא נעשה ללא הוראה של הריבון.

 אלה הן עובדות -  כאשר קבע מומחה הפוליגרף של המשטרה שש' דוברת שקר, התיק חייב היה להיסגר, אך המשטרה לא העבירה את המידע לציבור, והמשיכה לטעון שש' אמינה, ואיציק מרדכי איננו יכול לסתור את הטענות נגדו. כול שנכתב על איציק מרדכי מ-8.3.2000 והלאה, שייך לנוכלת ח"כ זהבה גלאון וסכינאי תקשורת הנציונל-אשכנזים, שאצו להביא חתימת-דם, ומי שסכינו נטפה יותר דם, גמולו היה גדול יותר.

 

"סנ"צ מרוז העיד על שיטה שרווחה בתקופתו ביחידה המרכזית בתל-אביב, לפיה נהגו שוטרים לענות נחקרים ולפברק ראיות, ובלבד שישיגו הרשעות. מרוז סיפר כי פברוק הראיות נעשה בידיעת גורמים בפרקליטות תל-אביב דאז. (ראה החריצות של איש הפרקליטות אלי אברבנל, שליווה את חקירתה של הנוכלת ש' במשטרה, וכתובע, הוא סיפר זוועות, מדמיונה הקרימינלי של ח"כ זהבה גלאון, וייחס אותם לאיציק מרדכי.

"מרוז סיפר בין השאר לסולמי כי פברוק ראיות מכריעות בתיקי רצח ותיקים חמורים היה עניין שבשגרה: 'כולם עשו ככה, אבל סנדו, ואני וליבר, למשל, כל אחד מאתנו היה רב-אמן בזה. ידעו, יש תיק מסובך? אפשר לסמוך עליהם הם כבר יביאו את התוצאות. זה היה הסיפור. אני לא מתגאה בזה אבל זו האמת. (מ. גבאי, "ישראל הפיאודלית" עמ' 41)

 

ממסד שלטון הנציונל ציונים

כתת מתבדלים רוסים

 

"יש שאני יושב באחת המסיבות שלנו, במסבת ההסתדרות או המפלגה, ומעביר עין על המסובים ועורך בדיקה קטנה, ואני מוצא שרובם הגדול, אם לא כולם, הנם יוצאי ארץ אחת... ודאי לא מקרה הוא שהורתה ועלייתה של תנועת הפועלים הארץ-ישראלית מקורן באותן הארצות, הנפרדות היום, שהיו לפנים כולן כאחת 'גלות רוסיה', הנתונה תחת שרביטה הרוחני של התרבות הרוסית. אך כשאני מוצא עוד היום כי במוסדותינו הרבים לא ניכר רישומם של יהודי אשכנז ויהודי המזרח ויהודי אמריקה וכמעט גם של יהודי גליציה -- הרי הדבר מעורר מחשבות נוגות..." (ברל כצנלסון, "כתבים" ח', עמ' 113)

 

לשר איציק מרדכי לא היה בפרשת פיקניק הלינץ', שתפרה לו ממשלת אהוד ברק, שום נגיעה, לא במעשה ולא בדיבור. סכינאי התקשורת אחראים לכול המעשים הקשורים בפיקניק הלינץ', מטענתה השקרית של הנוכלת ש' שמרדכי: 1. "נגע בביטנה"; 2. "ביקש ממנה חיבוק";  3. "הקים אותה מהכיסה וחיבק אותה"; ו-4. "ליטף אותה בפנים ובשער", ועד להרשעתו של מרדכי על סמך טענותיה של הפושעת ח"כ גל-און.

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות