טקסט מאסטר (1)

נתניהו, המכה היותר קשה שהיהודים קיבלו - לאחר אחד העם ובן גוריון

 

23.1.2017

 

 

אראל סג"ל, שכיר עט בשרות נתניהו כתב:

"בכל פעם שאתם שומעים על סכסוך אידאולוגי, חפשו כסף או אישה. 

"בכל פעם שתתקלו בכלי תקשורת שבוכים על חופש העיתונות, דעו שבעצם מדברים על ביזנס

"כשאני שומע את המילה דמוקרטיה ופגיעה בחופש הביטוי ביחס לראש הממשלה אני סובל ממעי רגיז

"רה"מ לא נזיר ואם כדי לנווט את הספינה, האיש רוצה לעשן סיגרים, מצדי שיעשן את כל קובה.

ראש ממשלה הוא לא נזיר. אני כופר במחשבה שמנהיג חייב להתנהל כמו נזיר. (אריאל סג"ל, וואלה, 19.1.2017)

 

סיגרים, ויסקי ותכשיטים -  כדמי חסות

 

לא שמעתי ביקוררת על כך שרה"מ מעשן סיגרים. מצידי, מצידם של הישראלים שיעשן את קובה כול יום. הביקורת היא על כך שבנימין נתניהו נוטל את הסיגרים והויסקי כדמי חסות מאזרח. ארנון מלצ'ן העיד שנתניהו דרש את הספקת מצרכים אלו.

 

"לבקשת בנימין נתניהו, מסר מילצ'ן תכשיטים בשווי עשרות אלפי שקלים לקיסרית שרה, כך לפי דיווח בתכנית "אולפן שישי" של חדשות 2 הערב (שישי). כזכור, מתנות שסיפק מילצ'ן למשפחת נתניהו נמצאות כעת בבדיקת המשטרה, אך רכישה זו לא נכללת בה -  שכן היא התקיימה ב-2004 וחלה עליה התיישנות. בתקופה זו היה נתניהו שר האוצר. 

"לפי הדיווח, ארנון מילצ'ן ביקש ממנהלת עסקיו בישראל לקנות שרשרת וצמיד בחנות "שטרן" במלון הילטון שבתל אביב ולהעבירם לשרה נתניהו. המנהלת ואשתו של מילצ'ן הגיעו לחנות, וראו שכל אחד מהתכשיטים הנדרשים עולה אלפים רבים של דולרים. השתיים החליטו לקנות רק את השרשרת, בשווי 6,000 דולרים. 

 

 

23.1.2017

 

נניח לשטויות, סיגרים, ויסקי ותכשיטים, וניגש לתכלית, מה כואב לי, מה כואב לציבור הישראלי?

 

שכירי עט כאזרחים תמימים

וחבלנים בולשים ומהרסים בביתי

 

אני, מרדכי גבאי, איני קשור למפלגה או ארגון כלשהו, מזה שלוש עשורים איני עוסק בשום משלוח-יד. אין לי עסקים ומעולם לא נעזרתי בממשל, מפלגה או ארגון כול שהוא. מעולם לא ביקשתי ולא נטלתי סיוע או עזרה, מאף מוסד ציבורי או ממלכתי. על גבאי שידע רק לתת, בישראלי הורטואלי.

מדי פעם אני מביע דעה בפיסבוק הציבורי. זה שנים שהצנזורה מוחקת תגובות שלי, ותגובות של שכירי ממסד עומדות  במשך יממה או יותר. אך מאז שרה"מ משמש כשר תקשורת, דף הבית של פיסבוק רוחש בשכירי-עט, גם מתנדבים, שמפנים את הציבור "לאויב של הישראלים -  הערבים והאסלאם", וחבלנים של משרד התקשורת, קוראים את אשר אני כותב במחשב, וכול שאני מעלה בדף הבית  של פיס נמחקים תוך שניות או דקות. חוליות חבלה מוחקות ומערבלות קובצים של מאות עמודים (שומר דוגמאות). כך כבש לי רה"מ את הבמה ומונע ממני אפשרות להביע דעה האם זה גורם לך לסבול ממעי רגיז, מר סג"ל..?

 

אני מניח שלא, אולי כבודו חושב שזה נכון שראש ממשלה  ימנע מסתם אזרח, מחוץ למחנה, ליטול חרות ויבקר את  מדיניותו של ראש ממשלה.

 

אני מר סג"ל, איני סובל ממעי אגיז. וכאשר נצבת בפני בעיה, אני יורד לשורשיה . וכאשר ירדתי לשורשי הבעיה אך מעט "גליתי" שמר נתניהו הינו סוכן של המפלגה הריפובליקנית האמריקנית בישראל, שתפקידו לקדם את האינטרסים של המפלגה הריפובליקנית. אך זהו פן אחד של הבעיה.

הסכת ושמע דברי מר סגל, ואני מקווה שתתיחס לדברים השטוחים לפניך;

נתניהו, זו המכה הכי קשה שירדה על הישראלים, מאז אחד-העם ובן-גוריון. נתניהו אגואיסט, נרקיסיסט, אטום לשוועת האחר, אלוף הנכלים, המרמה  והנצחנות. סחטן, גובה דמי חסות

 

כבר בקדנציה הראשונה שלא, חוקק את חוק "עובד קבלן" (1996) והוריד מיליון ישראלים לקו העוני ומתחתיו, מאות אלפי משפחות סבלו/סובלות מחרפת-רעב... וחוק "עובד קבלן", זהו חור שחור, שמוריד עוד ועוד ישראלים למעמד עבדים, עם הפיכתם לעובדי קבלן, משוללי זכויות אדם, וכבר למעלה מ-30 אחוז מהישראלים הפכו לעובדי קבלן

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות