לישראל מצפים עוד מבצעים ומלחמות הרס וטבח בפלסטינים 

 

7.11.2016

 

 

לא קיימת אפשרות שנתניהו ילך להסדר כולשהו עם הפלסטינים, משום שמוקדי הכוח שלו, המתנחלים, רבני העוולה והכהנסטים, דוחפים להרחבת ההתנחלויות והעצמתם; וכול הסדר עם הפלסטינים מחייב הורדת חלק ההתנחלויות, ונתניהו  שהכפיל את מספר המתנחלים בשתי הקדנציות האחרונות שלו, מבקש מהנשיא שייבחר, שיאפשר לו להמשיך ולהרחיב את ההתנחלויות

 

נתניהו: "מצפים שהנשיא הנבחר בארה"ב ידע לטפל בסכסוך במו"מ ישיר" (6.11.2016); "ראש הממשלה התייחס בפתח ישיבת הממשלה לבחירות בארה"ב, ואמר כי מצופה ממנו או ממנה לשמור על העיקרון שלפיו "את הסכסוך הישראלי פלסטיני ניתן לפתור רק באמצעות משא ומתן ישיר, ולא באו"ם"

"אנחנו מצפים גם שארצות הברית תישאר נאמנה לעיקרון שהיא קבעה במשך שנים רבות, שאת הסכסוך הישראלי פלסטיני ניתן לפתור רק באמצעות משא ומתן ישיר וללא תנאים מוקדמים, ולא בהחלטות של האו"ם או מוסדות בינלאומיים אחרים.  (טל שלו, וואלה, 6.11.2016)

 

 

 

נתניהו נואם בקונגרס האמריקני

"לא נשוב לקווי 67', ירושלים לא תחולק";

"לא לחזרת הפליטים, לא לנסיגה מבקעת הירדן"

 

נתניהו בנאומו בקונגרס האמריקני: "הם [הפלסטינים] לא רוצים, פשוט לא רוצים לסיים את הסכסוך. אני עמדתי לפני עמי ואמרתי לו שאקבל מדינה פלסטינית. זה הזמן של אבו מאזן לעמוד מול אנשיו ולהגיד 'אני מוכן לקבל מדינה יהודית'. ששת המלים האלה ישנו את ההיסטוריה. ששת המלים האלה ישכנעו את העם בישראל שיש להם שותף אמיתי לשלום ועם שותף כזה, הפלסטינים צריכים להיות מוכנים לויתורים וגם אנחנו נהיה מוכנים לויתורים. אני אהיה מוכן לויתורים גדולים מאוד".; וזה כרוך ב"לא נשוב לקווי 67', ירושלים לא תחולק עוד לעולם"; "לא לחזרת הפליטים לישראל, לא לנסיגה צבאית מבקעת הירדן"..! והקונגרס מריע..!

 

"נתניהו קרא לפלסטינים להכיר במדינה יהודית וכמו בנאום הלילה באיפא"ק, האשים את הפלסטינים בסירוב ליוזמות השלום: "מדוע הוא לא הושג? מכיוון שעד כה הפלסטינים לא הסכימו לקבל מדינה פלסטינית אם פירוש הדבר לקבל לצדה מדינה יהודית. הסכסוך אינו סביב הקמת מדינה פלסטינית, אלא תמיד היה לגבי קיומה של המדינה היהודית. על זה הסכסוך".

 

 נתניהו הכריז כי ישראל לא תשוב למצב טרום מלחמת ששת הימים. "אנו נהיה נדיבים לגבי גודלה של מדינת פלסטין העתידית, אך לא נשוב לקווי 67', קווים שלא ניתן להגן עליהם", "ירושלים לא תחולק עוד לעולם, ירושלים חייבת להיות הבירה המאוחדת של מדינת ישראל ". והקונגרס עמד על רגליו והריע לנתניהו.

 

 

נתניהו דורש מהפלסטינים להכיר במדינת הדת היהודית..!

 

עד גלות בבל 604 לפסה"נ היהודים נודעו בישראלים. ב"חמשת חומשי תורה" לא נזכרו יהודים ויהדות, לעומת זאת נזכרו עשרות פעמים רבות "ישראל" ו"ישראלים". דת-התרבות היהודית נוצרה בבבל, שם מופיע בפעם הראשונה "איש בחטאו ימות", במקום ה"אל קנא פוקד עוון אבות על בנים  על שלשים ועל רביעים (שמות כ, ה); מקורות לדת היהודית שנוסדה בבבל, שימשו המיתולוגיה הכסדית-ערבית המיתולוגיה הכנענית והתרבות הגבוהה ששרתה בבבל. ובמשך 2.500 שנה, ועד הכיבוש ה"ציוני" נודעו היהודים כישראלים.

אילו הייתה זו דת התרבות היהודים שהעמידה את האדם במרככז ההתעניינות והעשייה של הקהילה, ולא הבחינה  בדתו, מוצאו וצבעו של האחר, הנזקק והמט ליפול, גם אז זה לא היה הוגן לגבי בני דתות אחרות; אך הדת השלטת בישראל, דת הגזענות, העוולה והשחיתות, כאשר רבני עוולה מתירים את דמם של הפלסטינים, שוד אדמתם ותנובת ארצם, ומתייחסים אליהם כאל אויב, כאשר ממשלת המתנחלים טוענת שאין עם פלסטיני..! דרישתו של נתניהו מהפלסטינים להכיר במדינת דת-העוולה הליטאית  - היא דרישה שיסכימו להתאבד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות