כתב החבר מיכאל יגאל מימון מי משתף פעולה עם בצלם ? לא תאמינו !! 

 

22.10.2016

 

 

בכל הרעש סביב הופעת ראש בצלם באו"ם נגד ישראל צריך לזכור ולהזכיר ולא לשכוח את שתוף הפעולה שקיימו עם הארגון הזה גופים כצה"ל, הפצ"ר ומערכת המשפט האזרחית... וכמובן את גולת הכותרת - פרשת סמל אלאור שהתפוצצה עקב פעילותו של מחבל ערבי "מתנדב בשכר" של הארגון הנקלה. ואחרון חביב לפרסם להוקיע את רשימת המכובדים המעטרים את הדירקטוריון של הארגון הנפשע. אם אינני טועה נמנים עליהם שמות כמו עמוס עוז ורבקה מיכאלי ופרופ' קרמניצר.

 

ההזדהות עם השלטון מציבה

את האזרח כתומך או מתנגד

 

-  עמדתך, חבר מיכאל הינה תוצאה של הזדהותך עם מדיניות ממשלת נתניהו. אתה מנותק מהמציאות הישראלית. אצלך אין משמעות למציאותם של 2.6 מיליון  אזרחים ישראלים מתחת לקו העוני,  ולהעדר שוויון זכוכות והזדמנויות לרוב הישראלים, ולמצב המלחמה בין ישראל והפלסטינים וארצות ערב, שמטיל על כול נפש  מאזרחי ישראל 2.125 דולר לשנה להוצאות הביטחון.

אני לעומתך חבר מימון, שיודע מעט על עברם ההיסטורי של מנהיגי מפלגות ה"ציונים, ויודע שהם כבשו את היהודים בכוחה של המעצמה העולמית, שעשו ג'ינוסייד ביהודי פלסטין במהלך מלחמת-העולם הראשונה, שהם, מנהיגי ה"ציונים" אחראים היו להתרחשות השואה ולהשמדת שישה מיליון יהודים, ושהמלחמה שלהם בפלסטינם שאין לה סוף משרתת אינטרסים אימפריאלים ולא של הישראלים והיהדי באשר הוא - אני רואה  בראש בצלם ובתומכי בצלם את האנשים היותר מצפוניים ורגישים למצוקותיו של האחר, ובמאבקם הם מנסים לחסוך את  דמם של אנשים חפים מפשע,  שיישפך במבצע או במלחמה הבאה.

 

מדינת ישראל במעשה עוולה

 ופשעים נגד האנושות

 

 

"המדיניות של שלטון קהל היודנראט טבועה באופיו. רכבת ישראל נוסעת זה למעלה ממאה ועשרים שנה באותו תוואי שקבעו לה אגודות "חובבי-ציון", ב-1884, שם יסדו את  ה"הפרלמנט הגדול בישראל"; התוואי של הרכבת תוכנת להכנס בערבים ובאסלאם בשירות המעצמה התורנית. כך נסע בן-גוריון באותו תוואי, במחיר חייהם של יושבי א"י היהודים וששה מיליון יהודי אירופה. באותו תוואי נהגו ברכבת ישראל כל הממשלות, מבן-גוריון ועד לאולמרט-פרץ. נכנסים בערבים להכותם, לרצוח אותם ולהשפילם, ביחוד כאשר הם מבקשים שלום, משום שרוצים אותם אויב, אויב שאפשר להכות אותו, וככל שמכים ומשפילים את הערבים והאסלאם, זוכים ליותר גיבוי ותמיכה מהמעצמות הנוצריות שמעבירות בתמורה טכנולוגיות מתקדמות, כלי נשק חדישים ותמיכה באו"ם, המעמידה את שלטון הקהל הנציונל-ציוני מעל לחוק הבינלאומי ולערכי-אנוש.

"נכנסים בערבים ומכים אותם גם כדי לעורר אנטישמיות ולגרום לבואם של עוד יהודים למחנה לגיון הזרים. ערבים מוכים ומושפלים שאינם יכולים לעמוד מול הטנקים ומטוס ההפצצה הנציונל-ציוני, נוקמים ביהודים באשר הם. מאז סיום מלחמת-העולם השניה הצליח הממסד הנציונל-ציוני, בנוכלות ובסיוע מעצמות נוצריות להגדיל את מספר חיילי גליון הזרים באלפי אחוזים. גורלם של קהילות ישראל בגולה נגזר כבר עם סיום מלחמת-העולם הראשונה. כדי שהשואה תחדל להיות "מאורע טבע" עבור יהודים יש לשנות את התכנות של רכבת ישראל, שתכנס לארצות-ערב עמוסה כוונות טובות וחשיבה יוצרת לחיי שיתוף ואחווה בין יהודים ומוסלמים ובינים לבין כלל האנושות. (מ. גבאי, "זקני ציון, הפתרון הסופי של הבעיה היהודית", 2007, עמ' 341)

 

במדינת זקני-ציון פינסק-א"י

אין מקום לאדם האינדיוידואלי

 

שלטון הקהל-זקני-ציון, זה שהבעיר את הקרקע מתחת רגלי יהודי אירופה והביא לעלייתו של היטלר לשלטון; אלה שמנעו יציאת יהודים מתחת למגף הנאצי לטריטוריות נרחבות שהוצעו ללינת-לילה; אלה ששלטו בגיטאות, מנעו את פרוסת-הלחם (של הג'וינט) מפיהם של מיליוני יהודים ושילחו אותם אל מותם, המומים, תשושים וחסרי-אונים, הסתערו מיד עם סיום המלחמה על הניצולים וכבשו אותם באמצעות השליטה על פרוסת הלחם ואפשרויות הקיום. נתבו אותם לא"י וגייסו אלפים מהם למלחמה בערבים (יוסף גרודזינסקי "חומר אנושי טוב") באותו זמן הם כבשו את יהודי ארצות האסלאם באינטריגות וסיוע מסיבי של המעצמה העולמית העולה, ארה"ב. מה כבשו? הרי קמו כאיש אחד ובאו לא"י! נכון. אך לשלטון-הקהל-זקני-ציון הנציונל-ציוני הייתה כוונת זדון: להקים בא"י שלטון עבדים ע"פ ספר הקהל של פינסק, זה שתורגם ע"י ברופמן ונודע כ"זקני ציון".

במדינת זקני-ציון פינסק-א"י אין מקום לאדם האינדיוידואלי, שאינו שייך לכולל-"מדינה בתוך מדינה", ורק לעדרי זאבים המתאגדים בכולל ונלחמים מול העולם לטובת חברי הכולל שלהם יש קיום. ברוך קרוא מספר מזכרונותיו על הקיטוב החברתי בג'ונגל שלטון זקני ציון בברדיצ'ב, שקיים היה כולל ובית-כנסת נפרד לקבלני-צבא, מפשיטי-עורות, סבלים, סרסורים, קברנים וכו', אחרת לא היה יכול להיות להם קיום. שלטון זקני ציון פינסק הועתק לא"י בכל פרטיו. כאן התקיים כולל ליוצאי כל עיר ואיגודים לכל מקצוע ומשלוח-יד, נוסף לארגון הגג של המפלגות הנציונל-ציונים שהבטיח את חלקם בשלל ע"פ ה"מפתח המפלגתי".

לתוך מציאות זאת הביאו את היהדות ה"ספרדית", ללא כספם ורכושם לעשותם לגבעונים, ועל-פי ב"ג: בדואים שיחיו כבדואים ויתפרנסו כבדואים; חילקו אותם בין המפלגות הנציונל-ציוניות כפי שמחלקים עדרי צאן. נקטו במדיניות בידול והפליה, נטלו מהם את הספר. את הספר של בעלי הספר נטלו מהם וגם מורשת ותרבות אבות. מנעו מהם את השתרשות בתרבות הישראלית, סווגו אותם כאזרחים סוג ב', כ"מזרחים", "פרנקים", "ספרדים", והעמידו אותם כאויב לערבים והאיסלאם בשירות המעצמות הנוצריות. (מ. גבאי, "זקני ציון, הפתרון הסופי של הבעיה היהודית", 2007, עמ' 341)

 

מיכאל יגאל מימון -  "מי זה המרדכי גבאי הזה? איזה קשקושים. חבל על המאמץ לענות לו.

 

מרדכי גבאי -   תשובתך, חבר מימון, מעידה על רוב חוכמתך. אתה כשור הנגח, מפריח יונים ומדבר קשקושים, ואילו מרדכי גבאי מדבר בתיעוד היסטורי, שאינו מוכר לך, לכן אתה קורא אותו קשקושים. התיעוד שמביא מרדכי גבאי, נכתב על ידי מנהיגי מפלגות ה"ציונים" בזמנו דבר יום ביומו, וכן מחקרים, בעיקר של "ציונים". האתר שלך לעומת הישראלי הוורטואלי מדברים בעד עצמם.

 

 

 

 

 

 

24.10.2016  

 

ספי רכלבסקי "גזענות איננה דעה".

"גזענות היא מעשה פלילי. ומפלגות שתומכות בגזענות משליטות אותה ומסיתות אליה אינן ״טועות״ אסור להן לרוץ לכנסת.

"מפלגות שתומכות במשטר בו יהודי הוא אזרח ושכנו הלא-יהודי אינו אזרח - בשטחים ובבירה ירושלים - הן מחוץ לחוק."הליכוד, הבית היהודי, ישראל ביתנו, ש״ס, יהדות התורה - הן מפלגות פליליות שאינן יכולות לעמוד לבחירה. עיסוק בביתן או בבצלם הוא טעות פוליטית ופילוסופית ושיתוף פעולה. לא רבין היה הסיפור -אלא פליליות אדריכלי ההסתה

"מפלגות שתומכות בחוק שמועתק מנירנברג -  לפיו ליהודים אסור להתחתן עם לא יהודים בישראל  - וזה החוק השריר בישראל - מפלגות כאלו אינן שוגות - הן גזעניות פליליות מחוץ לחוק ואסור להן לרוץ לכנסת.

"מי שתומך וממסד חינוך - אותו מקבלים חצי מהילדים המוגדרים משטרית ״יהודים״ - חינוך שמפריד היררכית בנים מבנות וקובע: ״אתם קרויין אדם, אין אומות העולם קרויין אדם״ -קרי רק יהודים הם אדם ורק להם יש נשמה  -  מפלגות כאלו ש״ס יהדות התורה הבית היהודי - והליכוד שתומכים -הן פליליות מחוץ לחוק וראשיהן צריכים לעמוד למשפט על הסתה לגזענות

"המובן מאליו ההומניסטי דמוקרטי שוויוני אינו יכול להתרוצץ אחרי זנבם של רגב ביתן ונתניהו שמקשקש בםוגם לא לדון במושאי המתקפה המשטרית המתחלפים - בצלם שוברים

"והרי למסית כנתניהו שנכנס לביתו ומיטתו של רבין אחרי שהפך את מפקד פלמ״ח הראל ל״בוגד״, ש״בדם ואש״ יש לגרשו  -קטן עליו להסית נגד לא יהודים וארגוני זכויות

"המובן מאליו ההומניסטי דמוקרטי שוויוני צריך להתמקד בעניין אחד -  דה לגיטימציה מוחלטת של מפלגות מיסוד הגזענות ודחיקתן מחוץ לגדר כמבוססות על פלילים כפי שנעשה מול טראמפ עתה. רק מתקפה ודה לגיטימציה - ולא תגובה, הגררות, וויכוח  -הם הדרך להיאבק בפשיזם מיזוגניה וגזענות

וגזענות איננה דעה

 

nadav Schhiller-  גזענות היא דעה. הפיכת דעה לפלילית לא הופך את זה לכך שאין זאת דעה.מה זה בדיוק גזענות, הרי הרבה התנהגויות יכולות להתפרש כגזעניות או לא. בן גוריון היה גזען או לא ?זה קצת מזכיר את אלו שטוענים שרצון להחזיר שטחים כבושים זאת בגידה ומפנים לחוק העונשין.בוא נשמור התנהגויות לא ראויות ברמת הלא ראוי ולא נהפוך כל דבר לא ראוי, בעיננו, לפלילי.

 

 

 

מרדכי גבאי - אני מחזק את ידי אחי ספי רכלבסקי. ישראל הגזענות זו עובדה. 95% מהישראלים חושבים שבישראל יש גזענות. השורה האחרונה בתגובה של נדב שילר: "בוא נשמור התנהגויות לא ראויות ברמת הלא ראוי ולא נהפוך כל דבר לא ראוי, בעיננו, לפלילי." יש בזה התעלמות והכחשה, לגזענות הממוסדת בישראל, שעבור נדב הן "התנהגויות לא ראויות".

 

 

כבודו לא מכירני. ולא מודע לכך שאני סולד מגזענות.

"אני רק לא חושב שעל ידי חוק, אתה יכול להעלים דעה הקיימת בציבור. הדרך היחידה להילחם בגזענות היא חינוך, הסברה, התעמתות עם הבעיה.

 

בדברי אין רמז לאמירה או מחשבה שהנך גזען, אמרתי: "יש התעלמות והכחשה לגזענות הממוסדת בישראל". ולשאלתך מר נדב שילר, "האם בן-גוריון היה גזען?",  התשובה היא: ודאי, בן-גוריון היה גזען, אך הוא לא היה" חובב ציון" הגזען הראשון. היה לו מורה, אחד העם, שאחר שהיה לו הבטחה בריטית שיקבל את פלסטין והארצות הסמוכות, לאחר שינוי מעמדה המשפטי של האימפריה העות'מנית, וכדי שלא להפסיד את המדינה המגלומנית, הוא מנע יציאתם של יהודי המזרח הרוסי, לאנטליה, סוריה וארם נהרים שהסולטן עבד אלחמיד הציע להרצל (1901). וכאשר הרצל כתב את ה"אויטלנד (1902) כתב אחד העם: " מכיוון שאין לנו תקווה בארצות גלותינו להינצל משנאת העמים, הרי אין לנו דרך אחרת בלתי אם לייסד לנו מדינה מיוחדת, שלא תהא לשונאינו שליטה בה. והנה יוצאים ראשי הציונים לכבוש את ה'מדינה' בדרכים ידועות...

 

((אחד העם, "על פרשת דרכים", דביר, א'', עמ' יח-יג)  # 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות