האם טראמפ הכתיר  את נתניהו כמלך מלכי המלכים ?​

למי מיועדים מאות טילי יריחו עם ראש-חץ גרעיני לטווח 7.800 ק"מ

האם יואיל כבוד מלך מלכי המלכים הקיסר בנימין נתניהו,  להשיב למי מיועדים מאות טילי יריחו עם ראש-חץ גרעיני לטווח 7.800 ק"מ, הצוללות ומטוסי ה-18F? ובנוסף יש לה לישראל ברית הגנה עם ארה"ב, ובסיס אמריקני נגד טילים, במרכז הארץ. אז מי האויב שיכול להתייצב היום ובעתיד נגד ישראל? האם זה נגד חמס וחזבללה, או נגד סוריה ומצרים..? ואולי נגד איראן וטורקיה..? והרי פגיעה בארצות אלה תחריב גם את ישראל! וגם אם יישאר לישראל שריד, לא יהיה לה זכות קיום. אז למי מיועד ארסנל הנשק להשמדה המונית שבידי ישראל.

התשובה היא שרכישות הנשק של ישראל נעשו, כדי להגביר את מכירת הנשק של הקרטלים האמריקנים. על כול מיליון דולר על רכישת של נשק מתקדם על ידי ישראל, מוכרים האמריקנים נשק ב-15-12 מיליון דולר, והמענק של שלושה מיליון דולר לשנה, שרובו מיועד לרכישת נשק, הוא עמלה צנועה. בינתיים הפכה ישראל למחסן אדיר ממדים לכלי נשק, שמחר-מחרתיים יהפכו לגרוטאות.

 

 ישראל נוסדה על ידי בריטניה, כנבוט נגד ארצת ערב, שלא יהיה צורך בארגון מסעי צלב, כדי להוריד את הציביליזציה האסלאמית על הברכיים. לאחר שחלוצי וויצמן, רופין ובן-גוריון הוציאו לפועל את ה"פתרון הסופי של הבעיה היהודית של היטלר;

ב-1943, כאשר כבר נודע גודל השבר, כתב לבני-ליבנשטיין תחת הכותרת: "אין להגזים בקטסטרופליות התקופה מבחינת העניין הציוני"

"... יתכן, כי שתדלנים יהודים ועסקנים מתבוללים ינסו להחיות את האידיאולוגיה הטריטוריאליסטית מתוך תכסיס יהודי פנימי. אולם במידה שהמדובר אינו בתעמולה אלא במעשה התישבותי, הרי שמשו של הטריטואליזם החדש נטתה כבר לשקוע. הוא לא יופיע כיריב הגדול של הציונות בימי ההכרעה בגלות אירופה. (א. ליבנשטיין, "כנסת",לזכרו של ביאליק, ז', עמ' 403; מ. גבאי, "שואה",  עמ' 296-4)

 

"הברירה לא תהא: ארץ-ישראל או 'טריטוריות', אלא א"י או תפוצה חדשה.  (א. ליבנשטיין, "כנסת", לזכרו של ביאליק, ז', עמ' 403; "שואה",  עמ' 296-4); כך השמדת שישה מיליון יהודים, היה ניצחון של ה"ציונים".

בן-גוריון, לוי אשכול, גולדה מאיר, יצחק רבין, פרס, ברק ושרון, היו יותר ימניים ואנטי קומוניסטים  מהימין באנגליה וארה"ב. נתניהו היה בימין הקיצוני של הריפובליקנים, ונראה שהגיע לארץ כסוכן של אחת מזרועות הביון האמריקנים, הוא רק השתחרר משר הביטחון שלו, מיצחק מרדכי, ופנה ימינה 180 מעלות, נגד הפלסטינים והיהודים כאחד.

המבצעים והמלחמות של נתניהו בפלסטינים עם ההרג והרס הרכוש, יישארו עוד מאות שנים כפרונקול על מצחה של ישראל הנציונל-ציונית, עם מצחם של היהודים והקהיליה הבינלאומית, על שלא התעורר מצפונם לשים קץ לשלטון הכיבוש הנציונל-ציוני, שהביא את הנכבה על הפלסטינים ויהודי האיסלאם, שמנהל מדיניות גזענית נציונל-ציונת במסווה של דמוקרטיה.

לבנימין נתניהו חלק הארי ביישובם של כ-500.000 יהודים על אדמות הפלסטינים הכבושות, שעלו לכול אזרח ישראלי, ללא הבדל מוצא עדתי, דת, מין, גיל, ומצב כלכלי, למעלה מ-350 אלף שקל. מחיר רבע מעלות דירה לכול אזרח ישראלי. נתניהו לא הטיב עם אף יהודי (לא סופר משת"פים), אך הדבר היותר חמור, זה שהוא מגביר את השנאה והקיטוב בין היהודים לבין ארצות ערב והציוויליזציה האסלאמית, ועם העברת השגרירות האמריקנית לירושלים, הוא העמיק את התהום בין ישראל והעולם המוסלמי.

הפתרון, הסברה שתביא להכרה של רוב מדינות העולם במדינה פלסטינית, וגם בירושלים  הערבית יהיו שגרירויות, כמו בירושלים המערבית

 

בנימין נתניהו, מלך מלכי המלכים, הקיסר נתניהו, שעומד מעל החוק, והתיקים  על גניבה, קבלת שוחד ומעילה, נסגרים על ידי פקיד ממסד ממונה, אך ההאשמות על מצחם של שרה וביבי נתניהו, יכול להסיר רק בית-משפט.

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות