ומה הלאה? כהניסטים - מחסלי היהודים ?

 

 

22.10.2016

 

מה הלאה?  אתם הכהניסטים השולטים בארץ, האם לא תעמדו רגע לחשוב, לאן אתם מובלים את ישראל?

 

בשב"כ מציגים את החזון המשיחי והנהלים האלימים של קבוצת צעירי הגבעות שממנה יצאו הנאשמים ברצח משפחת דואבשה: "להקים תא בכל יישוב, אין מקום לגויים, אחרי ההרס יש להכתיר מלך".

"למדינת ישראל אין זכות קיום, אין מקום לערבים בתחומי המדינה היהודית העתידית ומותר יהיה להרוג אותם; זאת האידיאולוגיה שמניעה את פעילי קבוצת "המרד", שנגד כמה מהם הוגשו המייחסים להם את ביצוע בכפר דומא ביולי האחרון ואת רצח שלושת בני   (יואב זיתון, יינט, 3.1.2016)

לזכור שמגפת ההתנחלויות החלה בסבסטיה ב-1975 עם פחות ממנין אחד, וכאן מדברים על גרעין קשה שמונה 40-30 פעילים ופעילות, ונציגיהם יושבים בממשלה.

 

ומה אומר הרבי שלהם? בראיון של העיתונאית דנה ויס עם סגן יו"ר הכנסת, בצלאל סמוטריץ, בתשובה לשאלותיה הוא טען : "אין עם פלסטיני; רצח שלושת בני משפחת דואבשה אינו טירור; רצח 29 מתפללים מוסלמים במערת המכפלה, בידי גולדשטיין אינו טרור; רצח שבעה פלסטטינים על-ידי עמי פופר אינו טרור  -  ואילו פגיעה של פלסטיני ביהודי זה טרור.

 

לשאלה על בית מקדש? "ייבנה במהרה", מחר; וגבולות הארץ? "ירושלים תתרחב עד דמשק, ירושלים בלבד - עד דמשק"; ואם ירושלים עד דמשק, היכן יעמדו גבולות המדינה? מאפגניסטאן עד סודן? וסמוטריץ מדבר על תורת ישראל ודמוקרטיה. ולאלה ששואלים אם זה כהניזם או נאציזם? ודאי שלא - כאן הדמוקרטיה היחידה במזרח-התיכון -  תשאלו את סמוטריץ.

 

"הכתובת על הקיר, והיא בוהקת מאי פעם: פיטורי מורים על רקע דעותיהם או פעילותם הפוליטית. פסילת ספרים "מסוכנים" ושכתוב מחדש של טקסטים באזרחות או בהיסטוריה.

 "הוצאת תנועות פוליטיות מחוץ לחוק. בידוד ואיסור מגע של תלמידים וחיילים עם ארגונים מסוימים. חיפוש מתמיד של "סוכנים זרים" ו"בוגדים". פסילת נבחרי ציבור. נאומי הסתה. שיח ציבורי אלים ומתלהם, שבו מושמעות מדי יום קריאות לאלימות קשה נגד שמאלנים, נגד עובדי ארגוני זכויות אדם או נגד ערבים. מי יתייצב כנגד כל אלו, כאשר השלטון עצמו הוא חלק מהמתקפה? (רחל ליאל, יינט, 14.1.2016)

 

עד "מבצע כראמה" עבד "קיר הברזל", שלא אפשר לערבים ולציביליזציה האסלאמית לחדור דרכו. אך במבצע "כראמה" "קיר הברזל" התמוטט. "30 הרוגים, בהם נעדרים שרק לאחר שנים הוכרזו חללים, 96 פצועים, מטוס קרב שהופל, נשאר בשטח והוצג לראווה במצעדי ניצחון. ... מ-44 טנקים ושלושה טנקי חילוץ שלנו נפגעו 27 ונשארו בשטח שלושה. (אמיר אורן, אתר הארץ, 23.4.2011); לאחר "מבצע כראמה" עברו חיילי נושאת המטוסים האמריקנים למלחמת הרס והרג; אך גם שיטה זו פשטה את הרגל במבצע "צוק איתן"

 

ה"לא מפקירים חייל" הפך  ל"נוהל חניבעל", מניעת נפילתו של חייל חי בשבי, ראו הדיווח מה-3.8 להלן, שלא הותיר לגולדין שום סיכוי לשרוד. סביר מאוד להניח, שהסיפורים  על "קצין גבעתי שסיכן את חייו וזינק למנהרת התופת בעקבות חוטפי הדר גולדין  ז"ל" (8.4.2014); ו"ממעמקים קראתיך" מה-6.8.2014, על סגן איתן, "שירד למנהרה בסולם, וכשגילה שחלקה קרס, התחיל לזחול, וכשהיה חשד שהיא ממולכדת, הורה לחייליו לעצור והוא המשיך לבד...", נתפר כדי להשתיק את הוריו של גולדין.

 

 

עולם הפקר, ואידיאולוגיה כהניסטית-נאצית שולטת בישראל, שמצהירה: "רצח פלסטינים אינו טרור ואילו זריקת אבן של נערים פלסטינים, זהו טרור";  ונערי הגבעות, המבקשים להקים מלכות  על חורבותיה של מדינת ישראל, ומצהירים שהם ירצחו את הפלסטינים.

 

לי נראה שהכהניסטים-הנאצים יחסלו את היהודים ולא את הפלסטינים.  לפי הסטטיסטיקות המראות  ש-58% מיהודי ארה"ב נשואים עם נוצרים, ואילו בקנדה 62% מהיהודים נשואים עם נוצרים, ובישראל, ש"95% מאזרחיה סבורים שיש גזענות בישראל" -   יעל ברנובסקי -  סביר שעל כול פלסטיני שהכהניסטים רוצחים, בורחים עשרה יהודים מיהדותם.

 

וכיצד ייראו המבצעים והמלחמות הבאות עם החמאס, הג'יהאד האסלמי וחיזבאללה, לעומת הרס הרובעים והשכונות ורצח אזרחים ישנים או הולכים לתומם בהשוואה ל"ענבי זעם", "מלחמת לבנון השנייה", "עופרת יצווקה", "עמוד ענן" ו"צוק איתן" -  בהתחשב  בכלי  המשחית שפיתחה התעשיה הצבאית, אלביט והאוניברסיטאות -  מה תהיה מיידת ההרס ומספר ההרוגים?

והאם לעולם חוסן? לעולם יעמוד הוטו האמריקני בין מעשה הפשע של ישראל לבין האו"ם  והעולם, וכמה יהודים ירצו להחזיק ביהדותם, נוכח הכהניזם ה"ציוני" ורבני העוולה מהמזרח הרוסי שאין ביניהם ובין דת-התרבות היהודית שום דבר משותף.

 

אחיות ואחים, כדאי לעשות לשעה קלה יום כיפור יהודי,  לבחון את דרכה של ה"ציונות", לאן היא מובילה את היהודים והעולם?

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות