מאיר כהנא מפיץ מגפת הגזענות 

 

22.10.2016

 

"כהנא היה סוכן סמוי של ה- FBI במשך מספר שנים באמצע שנות השישים, וניתן לו השם

הבדוי "מייקל קינג". על פי סיפור הכיסוי שלו הוא היה עיתונאי נוצרי פרסביטריאני, שליח שירות הידיעות הדרום אפריקני. הוא גויס במסגרת מאמצי ה- FBI לקבל מידע על הפעולות של תנועות קיצוניות, מימין ומשמאל. כהנא חדר לתנועת הימין הקיצוני האנטישמית אגודת ג'ון בירץ,  פעל בה במשך כשלוש שנים וגילה את מקורות המימון שלה. בתגובה לשמועות, אמר כהנא שהוא תמך במלחמת וייטנאם אך לא עבד עם ה-FBI בהקשר זה.

 

"לטענת העיתונאי    יאיר קוטלר ועיתונאים אמריקאים, בזמן שעבד כהנא עבור ה- FBI הוא ניהל רומן עם דוגמנית לא-יהודיה בשם גלוריה דארגאניו. בשנת 1966 הוא נפרד ממנה וסיפר לה כי הוא נשוי ואב לשני ילדים ובעקבות כך היא התאבדה בקפיצה מגשר.

"כהנא היה בקשר עם משפחת המפיה קולומבו, ואף עמד ליד ראש המשפחה, ג'ו קולומבו, כאשר זה נרצח על ידי אנשי משפחת גאלו. כהנא אישר את הפרטים בראיון שנתן למגזין פלייבוי בשנת 1972.

 

"בספטמבר 1971 עלה לישראל, ובה ייסד את התנועה הפוליטית "כך". בספטמבר 1972  ניסה, עם אנשי הליגה להגנה יהודית ועם עמיחי פגלין, להבריח נשק לאירופה לצורך פעולות נקם על טבח הספורטאים באולימפיאדת מינכן. התוכנית נחשפה בעת משלוח אמצעי הלחימה מישראל לרומא. המעורבים הועמדו לדין בישראל ונידונו לעונשי מאסר על תנאי.

 

"לקראת הבחירות לכנסת האחת-עשרה ב-1984, ניהל מסע בחירות אגרסיבי שבו חזר על הסיסמה" תנו לי את הכח - אני אטפל בהם". לסמלה של התנועה נבחר דגל צהוב ובו אגרוף קמוץ המונף אל על, כשהוא בתוך מגן דוד מלא, והמילים "רק כך" (אשר נלקחו, באופן מכוון, מסמלו של האצ"ל).

"תנועת כך חרתה על דגלה את רעיון הגירוש בכוח של ערביי ישראל, ודגלה במדינת הלכה - ניהול המדינה על פי חוקי ההלכה והמשפט העברי.

 

"במהלך מסע הבחירות לכנסת האחת-עשרה בשנת 1984 נפסלה רשימת כך על ידי ועדת הבחירות המרכזית "מן הטעם כי רשימה זו דוגלת בעקרונות גזעניים ואנטי-דמוקרטיים, העומדים בסתירה להצהרת העצמאות של מדינת ישראל, תומכת בגלוי במעשי טרור, מנסה ללבות שנאה ואיבה בין חלקים שונים של האוכלוסייה בישראל, מתכוונת לפגוע ברגשות וערכים דתיים של חלק מאזרחי המדינה, ושוללת במטרותיה את אושיות היסוד של המשטר הדמוקרטי בישראל".

 

"משהובאה החלטת הוועדה לביקורתו של בית המשפט העליון, בו נכרכו יחדיו ערעורה של תנועת כהנא יחד עם ערעור "הרשימה המתקדמת לשלום"  שכללה גופי שמאל קיצוניים יהודים וערבים, קבעה ועדת הבחירות שעל סמך ההלכה המשפטית המחייבת בבית המשפט העליון, (הלכת ירדור מאז פסק הדין ב-1965 נגד "רשימת הסוציאליסטים" המקורבת לתנועת "אל ארד"), אין מקום לפסילת הרשימה, שכן זו אינה כופרת בעצם קיומה של המדינה, אלא שואפת לשנות בה את סדרי המשטר בלבד.

החלטה זו הביאה לכניסת מועמדים מטעם שתי הרשימות לכנסת. בבחירות שנערכו, עברה רשימת כך את אחוז החסימה, וכהנא נכנס לכנסת כחבר יחיד מטעם סיעתו.

 

במהלך מסע הבחירות לכנסת האחת עשרה בשנת 1984 נפסלה רשימת כך על ידי ועדת הבחירות המרכזית "מן הטעם כי רשימה זו דוגלת בעקרונות גזעניים ואנטי-דמוקרטיים, העומדים בסתירה להצהרת העצמאות של מדינת ישראל, תומכת בגלוי במעשי טרור, מנסה ללבות שנאה ואיבה בין חלקים שונים של האוכלוסייה בישראל, מתכוונת לפגוע ברגשות וערכים דתיים של חלק מאזרחי המדינה, ושוללת במטרותיה את אושיות היסוד של המשטר הדמוקרטי בישראל". משהובאה החלטת הוועדה לביקורתו של בית המשפט העליון, בו נכרכו יחדיו ערעורה של תנועת כהנא יחד עם ערעור    הרשימה המתקדמת לשלום  שכללה גופי שמאל קיצוניים יהודים וערבים, קבעה ועדת הבחירות שעל סמך ההלכה המשפטית המחייבת בבית המשפט העליון,(הלכת ירדור, מאז פסק הדין ב-1965 - נגד "רשימת הסוציאליסטים" המקורבת לתנועת "אל ארד"), אין מקום לפסילת הרשימה, שכן זו אינה כופרת בעצם קיומה של המדינה, אלא שואפת לשנות בה את סדרי המשטר בלבד.

 

"החלטה זו הביאה לכניסת מועמדים מטעם שתי הרשימות לכנסת. בבחירות שנערכו, עברה רשימת כך את אחוז החסימה, וכהנא נכנס לכנסת כחבר יחיד מטעם סיעתו.

 

"רבים מחברי הכנסת ראו בכהנא מוקצה מחמת מיאוס ונהגו לצאת מהמליאה בזמן נאומיו; חלק מהצעות החוק ואי האמון שהעלה נדחו בשני קולות מתנגדים לעומת קולו שלו (זאת לאחר שבית המשפט העליון פסק כי אין לפסול הצעות חוק גזעניות בהיעדר הסמכה בתקנון הכנסת המאפשרת זאת במפורש. בהמשך שונה בשל כך התקנון). חלק גדול מחברי הכנסת נמנעו מכל שיח ושיג עמו. הוא כינה אותם "מתיוונים".  כשיצאו מהמליאה בזמן נאומו אמר שהתקיים מה שנאמר: "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" (ישעיהו מ"ט, י"ז), וגם השתמש בביטוי: "אדוני היושב ראש, כנסת ריקה". (יוסף צוריאל, מעריב, 17 באוקטובר 1985)

 

"אחד החוקים שהציע היה "אזרח מדינת ישראל יכול להיות רק בן העם היהודי. לפי הצעתו, לא-יהודי שיקבל את מרות היהודים ויסכים לשלם מס ולוותר על זכותו לכהן בכל תפקיד שררה לא ייחשב לאזרח אלא ל"גר ותושב". חוק נוסף, למניעת התבוללות, גזר עונש מאסר על יהודי וערבייה או ערבי ויהודייה שיבואו במגע מיני או בקשרניסואין. "מתנגדיו כינו אותן "חוקי נירנברג" עקב הדמיון, לדבריהם, לחוקים שבהם אסרו הגרמנים-הנאצים על יהודים להיות אזרחי גרמניה או להתחתן עם גרמניות.

"עם כניסתו לכנסת, ולאחר החשיפה למסריו ולפעולותיו (כגון הביקור באום אל-פחם), התגייסו רבים מן החברה הישראלית, בהם גופים ממשלתיים ומוסדיים כיועץ המשפטי לממשלה, צה"ל, רשות השידור, משטרת ישראל וחברי כנסת, לבלימת התופעה שהוצגה על ידם כסכנה לדמוקרטיה ולאיזון הקיים במדינת ישראל ביחסי היהודים והערבים.

 

כהנא שאף לכך שמדינת ישראל תהפוך למדינת הלכה... הוא תמך בכך שאם הרוב יחליט על כך שבמרחב הציבורי במדינה יחולו חוקים דתיים (למשל איסור חילול שבת בפרהסיא, מכירת חזיר וכיוצא בזה), חוקים אלו יאכפו גם על המתנגדים להם. 

 

https://he.wikipedia.org/wiki/מאיר_כהנא

 

 

המגפה הגזענית של כהנא, נפוצה בין מפלגות ה"ציונים" כאש בשדה קוצים, זאת משום שה"ציונות" ביסודה היא כהניזם.  מפלגות "הביית היהודי" ו"ישראל ביתינו" הם כהניסטים, וגם במפלגת העבודה יש לא מעט כהניסטים. שעושים את ישראל למדינה  היותר גזענית בעולם.

האפשרות לשנות בידיכם, אחיותי ואחי הישאלים, כאשר תרצו ותחליטו -  זה לא יותר קשה מאשר להחליף גרב  ביום קיץ שרבי – ואחר החלפת הגרב-הממשלה -  תשתחרר אנחת  רווחה.

 

תגובות – 22.10.2012

 

ז'קי אמסלם -  20 אוקטובר -  "החרימו את כהנא זצ"ל והשמיצו והפקיר.."ו

את הזמר שלנו .עמיר בניון..לא היתה לו בעיה להחרים .זה לא חופש דיבור ולא חופש יצירתיות .כמו שהחרימו בלי בעיה את ..כך..החרימו את כהנא זצ"ל והשמיצו והפקירו עד שרצחו אותו הי"ד ..והוא רק הקדים את זמנו עוד תלמדו ..בדרך הקשה עד כמה צדק..מי שרוצה יכל לראות בעיניים מה עושים במדינות השכנות ומה במדינות אירופה ..

 

 

מרדכי גבאי  -  אחד מסילופי התיעוד ההיסטורי בידי ה"ציונים", הצגתו של הערבי כאויב ליהודים - כאשר היהודי בעצמו הוא ערבי - שכן אבותיו של אברהם היו כסדים ערבים. יצחק נשא את רבקה הכסדית-ערבית; ויעקב נשא ארבע נשים כסדיות ערביות; ו-22.400 גולה בבל נשאו נשים כסדיות ערביות. ועד לכיבוש ה"ציוני" באמצעות האימפריה העולמית, הרגישו הערבים בארצות האסלאם את עצמם כבני הלאום הערבי, ישראלים בני דת-התרבות היהודית

 

 נכון אני להשיב על שאלות, אך מאוד הייתי רוצה שיתייצב מולי אחד או אחדים מאנשי האקדמיה והאוניברסיטאות - שיואילו להגן על התיעוד ה"ציוני" המשוכתב.

ובקשר ל"רוע הערבי", אחי ג'קי אמסלם, אילו היו עושים לנו אלפית מהרוע שהסבו המעצמות הנוצריות וה"ציונים" לערבים -  היינו מאבדים את שפיות דעתנו. אגב, סיפרתי כבר על שבט גיטניו שהובל מטריפולי לאושויץ, פרימו לוי שהיה באותו משלוח, סיפר שאף אחד לא צלח את הסלקציה, וכולם הושמדו באותו יום שבו הגיעו. במשלוח שיצא אחריו הייתה ילדה, ששנים לאחר מכן הייתה גיסתי. הרכבת שלהם כבר עזבה את איטליה, ותוך שעות היו מגיעים לאושויץ, אך הנאצים נסוגו מאושויץ, כאשר הרוסים המטירו עליו גשם של פצצות. והמשלוח עם גיסתי לעתיד שב בכוחות עצמו לטריפולי - וכול ההתנכלויות ליהודים בצפון אפריקה ובסוריה לא היה יד למוסלמים.

 

 

אני בטוח, ומעולם לא היו לי ספקות בכך, שאם יינתנו לפלסטינים תנאי קיום דומים לאלה שזכו להם תושבי רמה - שם חיים בהרמוניה מוסלמיים ונוצרים - יצאו מקרב כול הכפרים הפלסטינים ועיירות הפיתוח, אינטלקטואלים, כמו מהעיירה רמה; זאת משום שאלה ואלה שייכים לגזע השמי הערבי; והיותם יהודים, מוסלמים ונוצרים, לא שינה את הגנים שלהם

 

אני מציע לפעול למען הענקת פרס נובל לשלום לחבר חגי אלעד, הגיבור בגיבורים, שהאיומים הברוטליים של ה"ציונים" לא הרתיעו אותו - מבקשי השלום צרפו את קולותיכם

 

איציק בריטשנידר  -  מי שהם ממשיכיו הישירים של היטלר הם הפלשתינים, ומי שלא שומע או מסרב לשמוע את מה שהם חושבים ומתכננים לתושבי ישראל היהודים, הם השמאל הישראלי, והם הם הפאשיסטים המודרנים ושלא נדבר על השחיטות בינהם לבין עצמם, לא רק בעזה ובגדה אלא בסוריה ובעירק ובמצרים ובכל ארץ מוסלמית, שבה אין חופש דת יש אפליה כנגד נשים ותולים הומואים ברחובות, אז ההשוואה שלך היא מופרכת לחלוטין,

 

מרדכי גבאי -  מר איציק בריטשנידר הנכבד, הנך מעליל עלילת שקר וזדון שאין בהם קורטוב של אמת. היכן קראת שהפלסטינים הם ממשיכיו הישירים של היטלר? אם אתה מבקש לדעת את האמת, כנס לישראלי הוורטואלי.שם תמצא תקציר של התיעוד ההיסטורי מראשית בואם של הביל"וים והעליה ראשונה, באגרות שנשלחו בדואר רשום לממשלת ישראל, לראשה ולחברי הכנסת. שם תמצא את בן-גוריון שובר את החרם הספונטאני היהודי נגד סחורות גרמניה, תמורת חופן מהונם של יהודי גרמניה, והוא שדחף להתרחשות השואה.

כאשר שערי מדינות הנוצרים היו סגורות בפני יהודי אירופה, ושערי ארץ-ישראל הייתה נעולה בפני היהודים, ועדיין לא היה ספר לבן וגם לא התנגדות לבואם של יהודים. וכאשר יהודי גרמניה נדרסים תחת המגף הנאצי – דווקא הפלסטינים וארצות ערב הציעו קבלת 100.000 יהודים לשנה לפלסטין ופתיחת שערי ארצות ערב בפני יהודי אירופה, וזה לא יכול היה להיעשות ללא רשותו של חג' אמין אל חוסייני, המופתי הירושלמי.

שליחו של בן-גוריון השיב למציעים, שה"ציונים" לא מעוניינים בגלויות חדשות. – זוהי האמת המתועדת בידי בן-גוריון ב"זכרונות"

אנגליה תהיה זקוקה לנו כמו שהיתה זקוקה בימי מלחמת-העולם, ואולי אפשר אז יהיה להשיג  דברים גדולים, ונחוץ שוייצמן יהיה בראש. רק לו יש אמון מצד אנגליה. (בן-גוריון, "זכרונות", ב', עמ'  418)

 

 

איציק בריטשנידר  -  תתבע אותי בשם הפלשתינים חובבי ציון שאתה משמש הדובר שלהם, ורק שוכח שהאנגלים שלטו בארץ באזור בזמן מלחמת העולם השניה, ומי שלא קיבל את החלטות האו"ם בזמנו היו הערבים שפתחו במלחמת השמד כנגד הישוב היהודי, אז אל תבלבל אותי עם העובדות המצוצות מהאצבע כרגיל אצל הפלשתינים אהובי נפשך,

 

-  אנגלים שלטו אך את ההחלטות השאירו להנהלה ה"ציונית" ; "כמעט יום יום מציעים לנו טריטוריות בשביל פיזור היהודים בכל קצווי תבל. הדברים נכתבו לאחר "ליל הבדולח"; חורבן מאות בתי כנסת, 8 אלפים הרוגים ו-80 אלף יהודי במחנות ריכוז.!

 

23.12.1938 - ברל כצנלסון, - הרצאה בבית ארלזורוב בתל-אביב; "נאמר עלינו שאנו הננו הקולוניזטורים הגדולים ביותר שקמו לעולם"; "... כיום אי-אפשר לשמוע כמעט באנגליה, במקומות אחראים, דברים רעים על הציונות ועל היהודים. בויכוח בבית-הנבחרים נאמר עלינו שאנו הננו הקולוניזטורים הגדולים ביותר שקמו לעולם. אנגליה, המדינה הקולוניזטורית האדירה, אומרת שהיהודים מצטיינים כמיישבים ושצריך לקחת אותם ולישבם בארצות חדשות. ... (ברל כצנלסון, כתבים", כרך ט', עמ' 314) (מ. גבאי, "שואה", עמ' 170)

 

"גורל העם היהודי וגורל א"י בידי הקומץ הקטן"

 

"כמעט יום יום מציעים לנו טריטוריות חדשות בשביל אינפילטרציה של היהודים, בשביל פיזור היהודים בכל קצווי תבל. וידוע הדבר שפיזור היהודים ירבה את האנטישמיות בכל העולם.

"מה שחשוב לדעת זהו: שגורל העם היהודי וגורל ארץ-ישראל נתון בידי הקומץ הקטן בלבד הנמצא בארץ. .(ברל כצנלסון, "כתבים", ט', עמ' 318)(מ. גבאי, "שואה", עמ' 171)

מר ברייטשנידר, יש לך אוניברסיטה על רגל אחת, אם תרצה, בישראלי הוורטואלי

 

 

22.10.2012

 

  -  האם יש ליכודניק אחד שחושב שצי רוסי עם טילי שיוט וטילים נגד מטוסים וחימוש אטומי. עם מטוסי תקיפה. עם אוניות מלחמה מלוות להגנה. עם צוללות להגנה תת ימית ולירי מפתיע כשיוחלט. עם סוללות s 300 וגם s 400 נגד טילים ומטוסים של ישראל והמערב- והכל מול חופי ישראל - האם כל אלו נועדו רק לתת כבוד לנתניהו ולאפסנאי הביטחון שלו? ואולי שהגיעו לכאן לתת כפיים לפרה? או שמי שמרחיק ומעליב את אמריקה - נשאר לפרפר תחת המגפיים של רוסיה.

 

 

 

 

 

"סוכנות הידיעות הרוסית "טאס" דיווחה בחודש יולי מפי מקור שנושאת המטוסים "אדמירל קוזנצוב" תיטול חלק במבצע הרוסי בסוריה החל מאוקטובר ועד ינואר. ספינת המלחמה הרוסית נושאת 15 מטוסי קרב מדגם סוחוי-33 ומיג-29 ויותר מעשרה מסוקים מדגם KA-52K ו-KA-27. (רויטרס, יינט, 19.10.2016)

 

-  נתניהו ממתין להוראה מהפנטגון, לטטאות את הרוסים מהמזרח-התיכון. וברצינות, זאת פעם שלישית שישראל מתייצבת בין אבני ריחיים, בין מעצמות מתגוששות. רוסיה-ארה"ב; רוסיה-סין מול ארה"ב; וקיימת אפשרות של היווצרות קואליציה נגד ארה"ב; ואנחנו כף שמאל של ארה"ב, עלולים לחטוף ראשונים. בית ראשון חרב בגין המאבק בין אורינטציה מצרית או בבלית; בית שני חרב לאחר שש מערכות מלחמה , בין בית סלווקוס שליטי סוריה, לבין בית תלמי שליטי מצרים, וכאשר נחלשו, קטפה אותם רומא. וביהודה קמו תנועות משיחיות כמו הסקריקים, ששמעו את פעמי המשיח, והאמינו שהם יכולים להכניע את המעצמה העולמית. והם המתקוממים, שפכו האחד את דם רעהו, ונכבשו בידי רומא.

 

 

 

 

צונזר    צונזר      צונזר    צונזר      צונזר    צונזר      צונזר    צונזר    צונזר    צונזר      צונזר    צונזר      צונזר    צונזר      צונזר    צונזר

 

 

מחקו את האוט-לוק ומנוע החיפוש מהמחשב שלי..!

 

חברי יוסף אייזנשטדט אינו מסכים אתי, שנתניהו מחכה לאישור מהפנטגון, לטטא את הרוסים מהמזרח-התיכון; דברי הם  מסקנה להשתחצנות רה"מ ואקטיביסטים מהליכוד, על יכולותיה של ישראל, עם הצבא שלא מפסיק לפתח אמצעי הרס והרג, עם הצוללות נושאות ראשי-חץ גרעיניים, המכסות את כול הגלובוס, כיפות מגן למטוסים, טנקים ושאר כלי משחית, מטוסים  ללא טייס מתאבדים ועם אידיאולויית כיבוש - מספיקה סיירת מוטכ"ל , וכדי להחיש את סילוק הרוסים מהמז"ה, יצרפו לסיירת מטכ"ל פלוגה מגולני.  אך ישראל היא פיון בידי ארה"ב, וארה"ב תשלים עם החדירה של רוסיה למז"ה, שהחלופה היא מלחמה.ודוגמה להשתחצנות ה"ציונית":

נשק העתיד של ישראל: "דלילה" הולך להפתיע את האיראנים במכה הולמת במיוחד!

"עוד משנת 2011 הוא היה כאן אבל משום מה נעלם מהתודעה שלנו. הכירו שוב את  דלילה"

"מדינת ישראל כבר מזמן חזתה את העתיד העגום של מזרח התיכון והתאימה את צרכיה להגנה על בטחון המדינה מבעוד מועד.

"הגדולה של היהודים במדינת ישראל היא לעמול ולפתח כל הזמן מבלי להמתין לגרוע מכל.

"מדינת ישראל היא מעצמה צבאית לא רק בגלל יכולותיה אלה גם אודות למוח המדהים של האנשים הסובבים אותה שחושבים ומפתחים אותה.

"דלילה הוא בין החשובים שיש למדינת ישראל, היתרון הגדול שלו הוא היכולת המדהימה לשנות את המטרה שלו בזמן אמת.

"אם האיראנים חושבים שישראל "נחה על זרי דפנה" בזמן שהיא מפתחת את מערך הטילים שלה, אז יש לה טעות חמורה.

"הכירו את "דלילה" והוא עוד חלק ממערך ההגנה הישראלי שייתן מכה הולמת במיוחד לכל מי שרק יעז להתעסק איתנו.

 

(פרובוקטור, (12.7.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות