ישראל בתחתית מדינות ה OECD בהשקעות ברווחה.

 

25.10.2016

 

 

"בשנת 2015 השקיעה מדינת ישראל רק 16.1 אחוז מהתמ"ג בתחום הרווחה בקצבאות, בשירותי הבריאות ובשירותי הרווחה, והיא נמצאת מתחת לממוצע מדינות ה-OECD. במחנה הציוני תוקפים: "הממשלה הפקירה את העניים"

שירית אביטן כהן | 10/10/2016

"הדו"ח מציג סקירה וניתוח של המצב הכלכלי חברתי של ישראל בהשוואה למדינות העולם, וניתן ללמוד ממנו כי יותר ממחצית ההוצאה - 8.7 אחוז מהתמ"ג - יועדה לתמיכה בכסף, והיתר יועד בעיקרו להשקעה בשירותי בריאות. בדו"ח נכתב כי הביטוח הלאומי תומך בהגדלת ההוצאה הציבורית בהדרגה בכ-5 נקודות האחוז, שהוא השיעור הממוצע של מדינות ה-OECD.

 

זה לישראלים, ואילו להתנחחלויות, לביטחון וליושבים על התורה, השלטון והקופה בידיהם והם נוטלים כגודל חמדנותם.

 

תקציב הביטחון ומרוץ חימוש

ישראל מובילה בראש

 

 

 

ומה מונע ממך, הישראלי השבוי להחליף גרב

להחליף ממשלה פיאודלית  הפועלת נגדך?

 

הרעילו את מוחות מיטב הבנים שלנו, הרעילו את מוחם לחשוב שהפלסטינים והאסלאם הם הסכנה המוחשית לקיומנו. והם שעומדים כחומה נגד כול שינוי. שוויון זכויות והזדמנויות,  2.6 מיליון ישראלים מתחת לקו העוני, אלפי צעירים לא מתחתנים, או שדחוסים בדירת הוריהם. אלה והמצוקה הכלכלית של הפנסיונרים, של הנכים, של עובדי הכפיים -  כול אלה הם כאפס ואין לעומת הפלסטינים ואסלאם, שטורדים את מנוחתם של בנינו הכהניסטים.

כן, הערבים והאיסלאם מדירים שינה מעיני בנינו הכהניסטים, שחסך בהסכלתם מונע מהם את הידיעה שאנחנו, יהודי ארצות ערב והאסלאם, הננו ערבים, אנחנו ואבותינו, ואבות אבותיו של אברהם - ערבים הננו. והנבערים ה"ציונים", עם "הוילה במדבר", אינם יודעים שאבותנו כערבים נשאו ראשונים את לפיד הדעת, הם שזכו בכול פרסי הבינה האנושית, מהמצאת הכתב, האלגברה (שפת המספרי), חקר האסטרונומיה, הרפואה, הגיאוגרפיה, המצאת הגלגל והעגלה, השירה ועוד ועוד

 

ברל כצנלסון - בועידה הרביעית של מפא"י (מאי 1938); "גדלו רובוטים, בצלמו של המנהיג"; "את הפרדת  הילדים ואת הקמת המחיצות ביניהם - לפעמים בתוך משפחה אחת - מתחילים אצלנו בגיל רך מאד. אומרים: מגיל עשר, וזריזים מקדימים. בימים אלה שוחחתי עם ילד בן אחת-עשרה, השייך לאחת ההסתדרויות שאלתיו: כמה זמן אתה בהסתדרותך? אמר:  שנתים וחצי.

"מתוך נטיה להחשיב רק את המפריד ושלא להחשיב את המשותף נוהגים בכמה מחוגי הנוער לדבר בביטול על חינוך 'לערכים כלליים' המשותפים לכולנו. אין בהם 'חינוך לשלימות'. -

 

האדם הוא אמצעי

 וכלי-שרת למשהו אחר

     

 "... מי שמבקש להבטיח שהאידיאולוגיה שלו לא תסתחף בסערת הזמן, מוצא אמצעי בדוק לכך: הוא מאמץ לו ילדים, קובע בהם מסמרים אידיאולוגיים וארגוניים, ומצוה מורשה לבני יעקב, והרי הדבר מובטח לדורי-דורות.  (ב. כצנלסון, "כתבים", ח', עמ' 131-3); ובכן אחי הכהניסטים, ה"ציונים" עשו מאתנו כלי שרת ואמצעי  להנציח את שלטונם, ב-120 השנים שחלפו -  ואם תמשיכו במלחמתכם בערבים ובאסלאם, הם ישלטו עוד מאה שנה, או שעד שהיהודים יתחסלו. אם זה על-ידי טמיעה בנוצרים והתנכרות ליהדות או חיסול עצמי במלחמות הבאות עם האסלאם.

 

 

25.10.25 – תגובות

 

אילו הייתה הראשות המשפטית בישראל עצמאית, היו יושבים בבית-סוהר ולהרבה שנים, כול מנהיגי מפלגות ה"ציונים" שתיקיהם נסגרו, מהנשיא עייזר וייצמן, ראשי הממשלה יצחק רבין, שמעון פרס, יצחק שמיר,  אהוד ברק, אריאל שרון, ובנימין נתניהו, ועוד הרבה פושעים כמו טוביה סער שקיים יחסי מין עם בת 15.5, עם הבטחה שיתחתן עמה; רכז הליכוד בדרום שמואל פייבר, מטריד נערות בנות 13-12 כפייתי ועוד.  -   צונזר

 

 

אמת, חברה מיקי האוזר, בן-גוריון ניצח על יצירת בידול עדתי, מרכזים והתארגנויות של יוצאי פולין, רומניה, הונגרניה, רוסיה , ושלא יפגשו אלה עם אלה - וכולם קיבלו סיוע ותמיכה - ואילו הגרמני אייכס ולשבויי ארצות האסלאם, לא רק שלא קיבלו עזרה וסיוע, אלא שמנעו מהם אפשרות להתארגן. יהודי אשכנז, ה"ייקי פוץ" ,  וה" ייקי איכסס", הצליחו להקים מפלגה אך היא נבלעה על-ידי "הליברלים"

 

 

באינתיפדה הראשונה,  נתן יצחק רבין הוראה לצה"ל לשבור להם את העצמות. ואכן, חיילי צה"ל שברו את העצמות למפגינים וזורקי אבנים פלסטינים. אז עדיין לא היה חמאס ולא היה להם רובה או רימון - האם זה עזר? האם זה פתר את הבעיה?  אחר-כך היה "ענבי זעם" של פרס, שזרע הרס בלבנון והבריח 400.000 לבנונים לפנים הארץ, ויצא בבושת פנים;  אחר-כך הייתה מלחמת ברק בפלסטינים, חומת מגן, לבנון השנייה, עופרת יצוקה, עמוד ענן, ו... ו... האם המבצעים ומלחמות ההרס עזרו, האם הם פתרו את הבעיה? - במקום לפתור את הבעיה, נעשו המבצעים יותר הרסניים, יותר קטלניים, וכריית יותר קברים של חפים מפשע. כמה מבצעים ומלחמות נותרו ל"ציונים", עד שיושבו על ספסל הנאשמים בבית הדין הבינלאומי בהאג?

 

חברות וחברים - כדאי להתנסות במשהו שונה - לעיין בקיר של מרדכי גבאי ובישראלי הוורטואלי, אוניברסיטה על רגל אחת, וללא תשלום - אחר כך, עומד אני לרשותכם, להשיב על שאלות וקושיות

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות