האם טראמפ הכתיר  את נתניהו כמלך מלכי המלכים ?​

המזרח-התיכון נהפך לאחד ממרכזי השלום.​

"מומחים בריטיים מדרגים את ישראל בין שש מעצמות הגרעין המובילות * לפי אותם מומחים, צה"ל לא מפסיק במרוץ החימוש ומחזיק כבר במאות ראשי נפץ גרעיניים.

"העוצמה הישראלית: 300-100 ראשי-נפץ גרעיניים במשקל 1300-1000 ק"ג, שניתן להרכיב על טילי קרקע-קרקע 'יריחו', שטווחו המקסימאלי 7.800 ק"מ. כמו-כן בידי ישראל אמצעי שיגור מהאוויר והים.  (אמיר בוחבוט, מעריב, 11.4.2010, עמ' 8)

 

 

ישראל מעצמה גרעינית בשרות המערב

נגד האסלאם והיהודי באשר הוא

 

המעצמות הנוצריות התחרו ביניהן להקנות לישראל עוצמה גרעינית, כבר בשנות הששים. צרפת נתנה את הכור האטומי בדימונה וסיפקה את האורניום, אנגליה סיפקה פלוטוניום ומים כבדים, נורוגיה סיפקה 20 טון מים כבדים, גרמניה סיפקה בין היתר גם צוללות לשיגור פצצות אטום וארה"ב הושיטה סיוע כלכלי וטכנולוגיות מתקדמות, וכבר בסוף שנות הששים היה בידי ישראל נשק בלתי קונבנציונלי להשמדה המונית. לאחר שבירת צבאות מצרים, סוריה וירדן בששה ימים ב-1967 עלה קרנה של ישראל במערב כמוקד כוח הרתעה ששומר על האינטרסים של המערב במזרח-התיכון והעולם המוסלמי, והם, המערב, חזק את 'קיר הברזל' הנציונל-ציוני, ששום כוח לא יוכל להבקיעו.

לשם מה היה צורך בנשק אטומי וביולוגי להשמדה המונית? מי מארצות ערב סיכן את קיומה של ישראל? ועל מי מארצות ערב והאסלאם יכולה ישראל להטיל פצצות אטום והידרוג'ין? והאם ישראל יכולה להמשיך להתקיים לאחר הטלת פצצת אטום על מצרים, עיראק, איראן או סעודיה? נשק השמדה המונית מיועד היה להרתעה ולהנמכת קומתם של הערבים והאסלאם. אך בראש וראשונה, כדי לתקוף את רוסיה וסין, במקרה שהמלחמה הקרה תגלוש לעימות.

טילי יריחו עם ראשי החץ גרעיניים לטווח 7.800 ק"מ, שעולים בעוצמתם עשרות מונים על פצצות הגרעין שהרסו את הירושימה ונגסאקי, והם מכסים את סין, הודו ופקיסטאן, את רוסיה, בריטניה צרפת וגרמניה, ובאמצעות הצוללות, יכסו את ארה"ב, דרום אמריקה ואוסטרליה. כך שאין בעולמנו נקודה שהטילים הישראלים עם האטום וההידרוג'ין, לא יוכלו להגיע אליה.

"בנוסף יש לישראל פצצות אלקטרו-מגנטיות, מערכות חץ, פטריוט, שרביט קסמים, כיפת ברזל וצוללות עם יכולת שילוח טילים גרעיניים לכול חלקי עולם ועוד פיתוחים של כלי משחית, ומפילה חתיתה על המזרח-התיכון והעולם.

בנוסף לנשק להשמדה המונית שידי ישראל:

 

"צבא ארה"ב הקים בסיס צבאי חשאי

במרכז הארץ להגנה מפני טילים

"ארצות הברית בונה במרכז הארץ בסיס אמריקני ממוגן מפני טילים, שיאויש תמידית ויהיה ערוך למצבי חירום -  כך נודע לוואלה! NEWS מפי גורמים ביטחוניים. לדבריהם, הבסיס נמצא בהליכי בנייה מתקדמים ויהיה מחובר למתקן המכ"ם בדימונה (מכ"ם X), שמתופעל על ידי הצבא האמריקני.

אחת מנקודות התורפה שעלו במסגרת התרגיל היא משך הזמן שעובר מתחילת המתקפה האפשרית נגד ישראל ועד להצבת המערכות האמריקניות באזור. לדוגמה, במהלך התרחיש המתורגל, אמורה ארצות הברית לשלוח ספינות טילים מצוידות במערכות הגנה אוויריות כמו "THAAD" ו"אייג'ס" (Aegis)האמריקניות, שיעבו את שכבת ההגנה של ישראל, המורכבת ממערכות חץ, פטריוט, שרביט קסמים וכיפת ברזל. לדברי הגורמים, בסיס אמריקני בישראל יהווה צעד משמעותי בהגנה עלייה. (אמיר בוכבוט, וואלה חדשות  7.4.2016)

בנוסף לכך יש לישראל ברית הגנה עם ארה"ב

 

ישראל המעצמה ה-5-4, שיש לה ברית הגנה עם המעצמה העולמית, שהקימה בסיס טילים במרכז הארץ, ולמחסני הנשק שלה בארץ יש גישה חופשית לצה"ל, ולא איכפת לקיסר נתניהו המצפצף על החלטות האו"ם - "מה יגיד האו"מ..!" לא נחוצים עוד צוללות וראשי-חץ גרעיניים.

 

 

 

 

זהו מקור שחצנותו של ראש ממשלת ישראל הנציונל-ציוני נתניהו, החותר להגמוניה עולמית, למעשה רה"מ נתניהו מתפקד כראש מעצמה עולמית, וטראמט משתרך אחריו. נתניהו דורש להעמיטד את הפרסים  על הברכיים, בטענה שבעוד עשר שנים יהיה בידי פרס נשק גרעיני, כאשר בידי נתיהו מאות ראשי חץ גרעינים שיש בההם לההשמיד את היקום שלנו בתוך שעעות אחדות וישראל אינה חתומה על האמנה למניעת הפצת הנשק הגרעיני, לא נשמעת להחלטות מועצת הביטחון פועלת בניגוד להחלטותיו, ומגובה בווטו אמריקני.

 

 

ומי, אדוני הקיסר נתניהו, מי האויב המאיים על ביטחון ישראל? חוץ מחמאס, חיזבאלה וארגוני ההתנגדות הפלסטינים אין לישראל אויב. ואותם לא תשבור ישראל עם מדיניות גזע ושנאה, ובודאי לא עם צוללות. אפשר שעשרות השבטים, שיצרו ה"ציונים" מיהדות האסלאם וה"ספרדים", שאין האהבה שורה ביניהם, אם לומר זאת בהמעטה -  מהווים אויב לנתניהו, ורכישת הצוללות נועדה להוריד עוד עשרות אלפי משפחות ישראלים אל מתחת לקו העוני, שיצטררפו לצועקים: ביבי מלך העולם.

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות