האם טראמפ הכתיר  את נתניהו כמלך מלכי המלכים ?​

ב - 1998 נתקבל חוק שיחרור עירק בישיבה חגיגית של הקונגרס

ב-1998 נתקבל בקונגרס האמריקני בישיבה חגיגית "חוק שחרור עיראק", והיו מעוניינים ליצור אווירה, שתסייע לכיבוש עיראק. סביר להניח, שהפרת הסכם וואי והבנייה בהתנחלויות נעשו בעידודם של האמריקנים. אפשר ששטרסלר לא ידע אז, "על חוק שחרור עיראק, שנחשף על ידי (אמיר אורן, "הארץ", 24.9.2002, עמ' ב1)

 

 

כאן נחשפו  לעיני הציבור שני דרכי התנהלות שונים עד קוטביות. זו של יצחק מרדכי, מכבה השרפות ומשליט היגיון, מונע התלקחויות וחותר להסכמים עם הפלסטינים והעולם המוסלמי,  שיאפשרו חיי רווחה לאזרחי האזור.

ולעומתו הנציונל-ציוני בנימין נתניהו, הפועל בשרות הימין הקיצני האמריקני, שאם לא היה לו את מרדכי כשר ביטחון על הראש, היה מקבל את תכניתם של פייט ודוגלאס, לכבוש את עירק, בשביל דודו של המלך חוסין כבובה, כדי שהקרטלים האמריקנים ישדדו את הנפט.

בקיצור: סתם יהודי דואג לרווחת הציבור, לאדם ללא הבדל צבע ומוצא - זוהי דת התרבות היהודית, שהעמידה את האדם במרכז ההתעניינות והעשייה של הקהילה. לעומתו, הנציונל-ציונים עם תרבות הפיאודליזם, הקרבת האחר ואכילת החלש, שכירי-חרב בשרות המעצמה העולמית. עד 1939 בריטניה ולאחר מכן ארה"ב. עם יהודי עבורם, אלה רבני ה"על-אדם" מהמזרח הרוסי. את שערי הארץ סגרו בפני יהודים, ועם יהודי פלסטין הערבים נהגו הפרדה גזעית. מנעו מהם אפשרות קבלת יום עבודה דרך ה"הסתדרות הכללית...", והורידו אותם מהעבדה בבנין ובבתי-מלאכה.

 

ה"מ אהוד ברק במתקפה על היהודים

הערבים להורידם ארצה (3.8.2000)

 

לא במקרה דחפתי את הפרק: " פיקניק הלינץ' באיציק מרדכי", לפרק י'/י"א ב"ישראל הפיאודלית". זאת משום שביקשתי  להעמיד את הישראלי, הניזון משיכתוב התיעוד ההיסטורי בידי מנהיגי הנציונל-ציונים, על העובדה, שמפלגות הנציונל-ציונים הם רוטווילר ונבוט בשרות האימפריליזם, ומעולם לא עשו דבר לטובת יושבי הארץ, ללא הבדל דת. הם שיכתבו היסטוריה, ולא הותירו בתיעוד של  מאות השנים האחרונות, בכול הנוגע ליהודים וליהדות אף פסקה שיש בה שבב של אמת.

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות