האם טראמפ הכתיר  את נתניהו כמלך מלכי המלכים ?​

הצעה לפיתרון בעיית ה"ציונים" בארץ ויהודי ארצות הנוצרים במהלך אחד;

ב-19.12.1937, כאשר שערי פלסטין וארצות הנוצרים נעולים היו בפני יהודי אירופה, הציעו הפלסטינים וארצות ערב, לאפשר כניסתם של;

100 אלף יהודים לשנה לארץ -  ופתיחת

שערי ארצות ערב בפני היהודים

 

"ישיבת הנהלת הסוכנות" - ירושלים, מ-19.12.1937, להלן. בהצעה האחרונה הייתה הסכמה לעלייתם של למעלה מ-100.000 יהודים לשנה לארץ, ופתיחת שערי מדינות ערב בפני יהדות אירופה שאינם רצויים במולדתם. נציגו של בן-גוריון השיב למציעים, שה"ציונים" לא מעוניינים ביצירת גלויות חדשות. ב"ג ניתק את הקשרים עם ברית שלום של מגנס, עם מנהיגי ארצות ערב ויהדות מערב אירופה וארה"ב ופנה לטרור. (בן-גוריון, "במערכה", ב', עמ' 88)

 

 

בן-גוריון ששבר את החרם היהודי הספונטני, לא ביקש את טובתם של היהודים, אפשר שכבר אז הוא תכנן לקבל מדינה תמורתם;

עיראק, סוריה, לבנון, פלסטין

ועבר הירדן -  8.400.000 נפש

 

"המזרח-הקרוב מורכב מארצות תנ"כיות: ארץ-ישראל ועבר-הירדן, סוריה והלבנון, עיראק (ארם-נהרים), מצרים ותורכיה. שטח זה תופס קרוב ל925.000- מילין מרובעים - ושוה בגדלו לשטחן הכללי של צרפת, גרמניה, איטליה, הולנד, בלגיה, אוסטריה, הונגריה וצ'כוסלובקיה. אולם במקום אוכלוסיה של 212 מיליון נפשות היושבות בארצות האירופיות הנ"ל, הרי האוכלוסיה של המזרח הקרוב מונה רק 43 מיליון: תורכיה - 18 מיליון (השטח 295.000 מילין מרובעים); מצרים - 17 מיליון (השטח 383.000 מילין מרובעים); עיראק 3.600.000 (השטח - 140.000 מילין מרובעים); סוריה והלבנון - 3 מיליון (השטח 58.000  מ"מ; ארץ-ישראל ועבר הירדן - 1.800.000 (השטח 48.000 מ"מ).

"לפני המלחמה העולמית הראשונה היו כל הארצות הללו חלק מהאימפריה העותומנית, שכללה את חצי-האי הערבי, כמעט כולו (השטח 1.000.000 מ"מ והאוכלוסיה - 6-7 מיליונים). (בן-גוריון, "במערכה", ג', עמ' 108/9) 

 

היהודים יכלו להיות רוב

בעירק, סוריה, לבנון ופלסטין

 

ב-19.12.1937, כאשר יהודי גרמניה איבדו את זכויות האזרח שלהם, והיהודים חיפשו מדרך לכף רגליהם. שערי ארצות הנוצרים נעולים היו בפניהם. ופלסטין של בן-גוריון נעולה בפניהם יותר מכול ארץ אחרת, הציעו הפלסטינים וארצות ערב, לאפשר כניסתם לארץ של 100.000 יהודים לשנה ולפתוח  את שערי ארצות ערב בפניהם. בן-גוריון וברל כצנלסון חזרו ושיננו שהיהודים מונים 16 מיליון, כמניינם של הערבים [הסהר הפורה ומצרים מנו 25.400.000].

בן-גוריון וההנהלה הציונית דחו את ההצעה של הפלסטינים וארצות ערב, שלא עלתה בקנה אחד עם המדיניות הבריטית, ובתמיכה ועידוד של ארה"ב ובריטניה, העמידו את היהודי כאויב לאחיו הערבי, ובזה לא רק שחרצו את גורלם של יהודי מזרח ומרכז אירופה, ולא רק שנטלו את חירותו של היהודי בפלסטין וסגרו אותו בלול, אלא שגזרו את דינו לכיליון. מלחמת-דת של או אני או אתם, ערובה לחיסול היהודים והיהודית.

 

האני מאמין של הנציונל-ציונים: "נחיתותם

הגזעית והתרבותית של המוסלמים"

 

"נתניהו-האב הוא מאמין קנאי בעליונותו של הגזע הלבן, בעליונותה של התרבות האירופית, בעליונותה של הכנסייה הנוצרית, בנחיתותם הגזעית והתרבותית של המוסלמים, ובתפקידה של הציונות כ'עמדה קדמית של המערב במזרח'. (נחום ברנע, ב"מוסף שבת" של ידיעות-אחרונות, 25.9.1998)

 

כדי שהפלסטינים יחדלו מניסיונותיהם לבוא להבנה ונרמול יחסים עם הנציונל-ציונים, פתחו מפלגות הממסד ה"ציוני" בפעולות טרור נגד האזרחים הפלסטינים, ברחובות, בבתי-הקפה ובשווקים, והרגו ופצעו מאות חפים מפשע. דן יהב מביא  את רשימת "סיכום פעולות הטרור של האצ"ל ומפא"י, מדי שנה בשנתה.

 

הנהלת הסוכנות הידקה את שיתוף הפעולה עם האנגלים, והגבירה את מלחמת הטירור בפלשתינאים

                  "סיכום פעולות הטרור של האצ"ל*)

 

תאריך                    האירוע                                      התוצאות

19.4.36      ירי לעבר ערבים בתל-ליטווינסקי      מספר פצועים

                  וליד תל בנימין.

36 19.4.     ירי ליד כפר סבא                                 2 הרוגים

36 20.4.     ירי ליד תל בנימין                                הרוג ופצוע אחד

23.6.36.     ירי בתל-אביב                                     2 הרוגים ו-5 פצועים

6.7.36.      ירי ליד שפת הים בבת ים

8.7.36.      ירי רימונים ליד כרם התימנים             הרוג אחד

                 ירי ליד שכונת התקווה                         3 הרוגים

13.7.36.    ירי ברחוב מונטיפיורי                           מספר פצועים

                 ירי ברחוב מזא"ה                                  הרוג אחד

17.8.36.    ירי על רכבת בתל-אביב                        הרוג ו-5 פצועים

27.8.36.    ירי ברחוב מזא"ה                                  הרוג אחד

16.10.36   ירי בשדרות קק"ל                                 2 הרוגים

                 ירי בסומייל וג'מוסין                             2 הרוגים

(דן יהב, "טוהר הנשק" "אתוס מיתוס ומציאות", תמוז, 2002, עמ' 78)

*)רשימה לא מלאה, פעולות רק נגד אזרחים ערבים. רשימות כאלה של פיגועי טירור נגד ערבים, מביא דן יהב ב"טוהר הנשק", מדי שנה

 

 

פעולות טירור של ה"הגנה"

 

"שאול אביגור, ממעצביה של 'ההגנה', נודע בקרב חבריו כאקטיביסט. 'בתביעתו המתמדת למשמעת ובהתנגדותו ללא פשרה למעשה נקמה עיוורים', הודה בישיבת מרכז מפא"י שהתקיימה ב-22 באוגוסט 1936: 'על יסוד ידיעת הערבים הגעתי להכרה שהערבים מקבלים את ההבלגה שלנו כפחדנות. אני רוצה קודם כל שהערבים יתחילו לפחד, שיתחילו לשמור על יישוביהם... הנסיבות הן כאלה שיכולים לקרות גם מקרים של פגיעה במי שאין מתכוונים לפגוע בו... פצצה אינה בוחרת במי לפגוע'.

"את פעולות הטרור ביצעו מפקדים ולוחמים ב'הגנה', שלא על פי הוראותיו של בן-גוריון, ולפעמים אפילו בניגוד מפורש להן*). המפקדים הראשיים נאלצו לתת פורקן לרגשות הזעם והנקם שמילאו את הלבבות. לעתים העלימו עין ממעשי תגובה, ולעתים התירו אותם על דעת עצמם. לאחר רצח שתי האחיות ביפו, ב-17 באוגוסט 1936, למשל, ניתנה רשות לפעולות טרור נגדיות.

"אברהם אחיטוב, ממפקדי ה'הגנה' בתל-אביב סיפר: '...וכאשר חזרו אלה וזרקו על בית ערבי בגבול יפו ארבע פצצות, נהרגו מספר ערבים.'

"לאחר רצח יהודים ביערות הכרמל ב-20 באוגוסט 1936, תקפו אנשי ה'הגנה' בחיפה ביריות ערבים שעשו את דרכם מהכפר לעיר. אישה אחת נהרגה ושני גברים נפצעו.'

"אהרון חייכמן, מפקד סניף האצ"ל ברמת גן, קיבל אישור לפעולות תגובה טרוריסטיות ב-20 באפריל 1936,**) הוא ירה לעבר ערבים ממערב לתל בנימין ובסביבות תל ליטווינסקי (תל השומר), ופצע כמה מהם. ב-16 באפריל 1936, הרגו חייכמן וחנוך קלעי שני ערבים ליד כפר סבא (סמוך לגשר הירקון). ארבעה ימים לאחר מכן נורו ערבים שרכבו על גמל ליד תל בנימין, אחד נהרג וחברו נפצע.

"ב-6 ביולי אותה שנה ירו רפאל ומשה וולפה בערבים על שפת ימה של בת ים.  (דן יהב, "טוהר הנשק" "אתוס מיתוס ומציאות", תמוז, עמ' 39)

*) הקולקטיביות הרעיונית מחייבת את חברי המפלגה לאמץ את הקו הפוליטי של ההנהגנה, כרף תחתון, שהחברים חוזרים ומשננים. אך למקורבים מותר לנקוט עמדה יותר קיצונית. וככול שהעמדה יותר קיצונית, מתוגמלת בקידום, אף שאינה מחייבת את המנהיג.

**) לשים לב, לאחר רצח יהודי באוגוסט, פעולות טרוריסטיות באפריל

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות