האם טראמפ הכתיר  את נתניהו כמלך מלכי המלכים ?​

אבותינו הערבים נתנו לעולם את הכתב,האלגברה, הרפואה וכול סממני הציביליזציה

אחד העם גזר כלייה על קהילות ישראל ש"ייעלמו וייכרתו", וכוהיו, חברי  מסדר "בני משה" המחתרתי יירשו את פלסטין והארצות הסמוכות; אוסישקין, סוקולוב, ארתור רופין, בן-גוריון הוציאו את גזרר דינו של אחד העם לפועל, העמידו את היהודי כאויב לאחיו הערבי ללא הבדל דת, ובזה לא רק שנטלו את חירותו וסגרו אותו בלול, אלא שגזרו את דינו לכיליון. מלחמת-דת של או אני או אתם, ערובה לחיסול היהדות והדת היהודית.

 

 

"אלפי שנים לפני אברהם חיו היהודים כשבט ערבי בין ערבים. ובצל האסלאם ובמשך 1.400 שנה חיו היהודים כבגן-עדן,  הקוראן הטיל על המוסלם את האחריות לביטחונו של היהודי, ובכול התקופה הזו לא היה מקרה, שיהודי נפגע בגלל יהדותו.

היושר, ההגינות, הפתיחות, רוחב הלב והנכונות לתת מחסה והגנה לאחר והזר, זהו קו אופי באישיותו של הערבי, שלא השתנה באלפי השנים שחלפו.  בעבר, כאשר היו שבטים נודדים שוכני אוהלים, תמיד היה אוהל עם מחצלות מזרנים וכריות המיועד לעוברי אורח. שם קיבלו ארוחות לימי שהותם, ואם ביקשו להצטרף לשבט. היו מתקבלים כשווה זכויות.

ארצות ערב מולדתם ובית גידולם של היהודים. אלפי שנים לפני אברהם חיו בחצי האי הערבי ועיראק, כערבים בין ערבים. והם, אבותינו הערבים, -  נתנו לעולם את הכתב, האלגברה, האסטרונומיה, הרפואה, הגלגל והעגלה, וכול סממני הציביליזציה, -  חיו בהרמוניה. ולאחר שהיו ליהודים ומוסלמים, חייבה דת האסלאם את המאמין, להיות אחראי לביטחונו של היהודי.

במהלך מסעי הצלב, שנמשכו 200 שנה הושמדו רוב יהודי אירופה, והגזענות האפליה, והרדיפות נמשכו מאות שנים, ומטרת המלחמה של הנאצים, הייתה השמדת היהודי. אלה מיהודי אירופה שהגיעו לארצות האסלאם, מצאו בית חם ויחס מועדף על ילידי הארץ. על כך מספרים נוסעים יהודים מארצות הנוצרים, מבנימין מטודלה (1165) ועד משה ירושלמי (1769).

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות