הנאצים התכוונו להשמיד האנושות ולהנחיל את העולם לעם הארי הטבטוני

 

17.11.2016

 

"ב-25 בנובמבר 1939 מופיע תחת הכותרת המסורבלת: 'טיפול באוכלוסייה באזורים הפולניים-לשעבר מנקודות-הראות של מדיניות הגזע', תזכיר של 'המשרד המדיני לענייני גזע של נסדא"פ', שחתומים עליו השמות ווטצל והכט. מאחורי שלושת המונחים המנחים, גרמון (Eindeutschung), פינוי (Abschiebung.) ויישוב-מחדש (Neudesieblung). מסתתרים גירושם של כ-6.6 מיליוני פולנים מן השטחים המסופחים, 'ביטול אזרחותם' של 1.5 מיליוני בני אדם, השמדתה של האינטליגנציה הפולנית וגזלת 'הילדים שיש להם ערך מבחינת הגזע' מהוריהם הפולנים. זמן קצר לפני-כן, ב-7 באוקטובר 1939, מונה היינריך הימלר ל'נציב הרייך לחיזוקה של רוח העם הגרמני'. בזה הופקד בידי ה-אס.אס. המונופול על חזון נאציונל-סוציאליסטי, שנטווה בזמנו מתוך ערפילי השנאה של היטלר: עקירתה של הפולניות. המסמך הזה הוא מבשרה של תכנית כללית מזרח (GPO), שזכתה לקבל משמעות-מפתח לגבי אופיו של השלטון הנאציונל-סוציאליסטי בעולם, כלומר לממש במציאותה המדינית של האוכלוסיה את התיאוריות המדיניות של הגזע שאימצו הנאצים!

"תכנית כללית מזרח היא תכנית חיסול חסרת-מעצורים לגבי מזרח אירופה וברית-המועצות במסגרת 'התכניות לסדר החדש', והיא קשורה לעד בשמו של אס.אס.-שטאנדארטנפיהרר, פרופסור ד"ר קונראד מאייר, הממונה על המחלקה הראשית במשרד המטה הראשי של 'נציב הרייך לחיזוקה של רוח העם הגרמני', ומנהל 'המכון למערכת החקלאות ולמדיניות החקלאות' של אוניברסיטת ברלין. (ראלף ג'ורדאנו, "אילו ניצח היטלר במלחמה", מטר, תשנ"א, עמ' 105)

 

 

הנאצים התכוונו להשמיד האנושות

ולהנחיל את העולם לעם הארי הטבטוני

 

"גרמניה הסתערה בכל כוחה על יעדו של השלב הזה אחרי ה-22 ביוני 1941. ב-3 ביולי 1941 כותב האלדר ביומן המלחמה שלו: 'לא אגזים בדברי אם אטען כי נזכה במערכה נגד רוסיה תוך 14 יום. לכן אפשר יהיה כבר בקרוב להעמיד את המבצעים נגד העמדה הבריטית במזרח הקרוב בראש מעיינינו.'

"ב-15 ביולי קיבל היטלר במפקדה הראשית שלן במזרח-פרוסיה את פניו של השגריר היפני אושימה, והציע לו ברית-מלחמה כוללת (שלא תוכננה במסגרת ברית-שלוש-המעצמות מן ה-27 בספטמבר 1940):

"שוב מסתמנת כאן בבירור כוונתו של היטלר להימנע ממלחמה עם ארה"ב עד להכנעתה המוחלטת של האויבת ממזרח. החלטתה של הממשלה היפנית מן ה2- ביולי 1941 שלא לנקוט פעולה צבאית נגד ברית-המועצות, לא הייתה ידועה אז להיטלר. לכן לא נקטעה תחושת השאננות. האלדר, ב-23 ביולי 1941: 'תוך חודש בערך (25.8.) אפשר להניח כי כוחותינו יימצאו בלנינגרד, במוסקבה, בקו אורל-קרים. בתחילת אוקטובר על הוולגה. בנובמבר בקווקז, לאורך קו באקו-באטומי.'

"ב-25 ביולי הודיע היטלר בסקירת המצב של ראש המטה הכללי של הצי, 'שאחרי סיומה של המערכה במזרח הוא שומר לעצמו את הזכות לנקוט צעדים חריפים גם נגד ארה"ב.'

"עוד בטרם יכול היה השלב הראשון של התכנית להתממש, הציץ היטלר מעבר לכתפו של השלב השני, האסיאתי-אפריקני, אל עבר השלב השלישי הרחוק, אל עברו האחר של האוקיינוס האטלנטי.

(ראלף ג'ורדאנו, "אילו ניצח היטלר במלחמה", עמ' 42)

 

 

17.11.2016

 

חברת טופף מבקשת פטנט למתקנים

להשמדת עשרות ומאות מיליוני אדם לשנה

 

ב-4 בנובמבר 1942, כאשר רוב היהודים בשטחי הכיבוש הנאצי כבר הושמדו, הגישה חברת "י. א. טופף ובניו" בקשה להענקת פטנט על מערכת שריפת גופות, ללא צורך בחומר בעירה נוסף לכבשנים, עם הספק של שריפת 7000 גופות תוך 24 שעות, והכל נע אוטומטית מהגעת הרכבת עם הנוסעים, שכבר הומתו במהלך הנסיעה. כותב ג'ורדאנו: "שלושה מתקנים גדולים של כבשן-לשריפת גופות (1-3 ו-4-6) של חברת "טופף ובניו", אשר תוך התחשבות בזמני הניקוי, המנוחה והחימום - עשויים מדי שנה, ובלי עומס יתר, לשרוף לאפר 1.7 מיליוני גופות, עובדה שמשמעותה המעשית היא שכל המערך כולו בעירו-של-הימלר-B, מסוגל להוציא אל הפועל 10 מיליוני שריפות-לאפר מדי שנה של הלוח הכללי.    

(ראלף ג'ורדאנו, "אילו ניצח הטלר במלחמה", מטר, תשנ"א, עמ' 188)

 

ללא קושי יכולה חברת "י. א. טופף ובניו" להעמיד עשרות מתקנים כאלה בארצות השונות, ותוך 15-10 שנים להשמיד את האנושות ולהנחיל את העולם לגזע הארי-טבטוני

 

"השמדת היהודים הייתה עבור הנאצים ניסוי כלים. שכלול שיטה שעם ישמיד את עצמו בעצמו, עם התערבות מינימלית. על ידי הבטחת-חיים לחלק, העוסק בארגון, בשמירה ובשילוח. ומה בעיה לחברת "טופף ובניו" להעמיד כמה עשרות מערכות-כבשני-שריפת-גופות כאלה ברחבי העולם ולשרוף לאפר מאות מיליוני-גופות, או מיליארדים בכל שנה? "אילו ניצח הטלר במלחמה"

אחר היהודים מיועדים היו להשמדה ה"תת-האדם של המזרח" - הסלאבים. באותו זמן היה כבר בידי הנאצים תכניות עבודה לגבי הערבים והאנגלו-סקסים;

"ב-31 במאי 1941 רושם וולטר הוול, מי שהיה חברו של הטלר, אחרי שיחה עם הפיהרר על הרעיונות שהגה:

"'אחרי שהיא (רוסיה) תחוסל, תחוסלנה גם עיראק וסוריה מעצמן. אז אהיה חופשי כל-כך, עד שאוכל לרדת גם דרך טורקיה. כשהצרפתים יאבדו את סוריה, ואני משוכנע שסוריה אבודה, תעמוד בעינה רק עוד סכנה אחת, שהם יאבדו גם את אלג'יריה. אז אפרוץ מיד דרך ספרד ואנעל את הים התיכון בפני האנגלים.'   (ראלף ג'ורדאנו, "אילו ניצח הטלר במלחמה", מטר, תשנ"א, עמ' 31)

 

"ב-9 בספטמבר הוציא ולתר פון בראוכיטש, ראש המטה הכללי של חילות היבשה, צווים המורים איך אמור להיות מאורגן המנהל הצבאי באנגליה ואילו משימות תוטלנה עליו, כלומר ניצולו של כלל כוח העבודה והייצור לצרכיה של כלכלת המלחמה הגרמנית. יהיה צורך להפקיע: את כל מתקני התעשייה וממצאי המחקר החשובים, את כלל אמצעי התעבורה, ואת כל מלאי העפרה, העץ, הדלק, הפרוות, העורות ומצרכי המזון. אבל גורלם של הבריטים הכשירים לשירות צבאי, שגילם  נע  בין 17 ל-45 שנים,   נחרץ להגליה  -  להם תוכננה, אפוא, עבודת-כפייה ביבשת.     

(ראלף ג'ורדאנו, "אילו ניצח הטלר במלחמה", מטר, תשנ"א, עמ' 183)

 

 

גם "את הנורווגים, את השוודים, את הדנים, את ההולנדים, את כל אלה עלינו להוביל אל תוך אזורי המזרח" (גורדאנו עמ' 131) ואם כך לגבי הסלאבים והאנגלו-סקסים, הנורווגים, השוודים והדנים, נקל לשער כיצד היו נוהגים בערבים, פרסים, סינים, הודים, יפאנים וכו'. אילו ניצח הטלר במלחמה. אך הטלר הובס והקמת ארגון האומות המאוחדות בא למנוע מקרה הטלר שני. רק הפקת הלקחים לקתה בחסר. במקום שכלל האנושות תהיה מודעת לשואה שרחפה על ראשה מצדו של הטלר, קובעה בתודעת האנושות המשוואה, נאציזם-הטלר=שואה-יהודים. לכן יש מקום לכל הארוינים והבן-גוריונים שוללי השואה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות