תמונת מצב של היהודים השבויים בארץ תחת ממשלת הכהניזם והגזענות

 

25.10.2016

 

 

החיים בישראל הפיאודלית-גזענית, עם השלטון היותר מושחת  ואטום לשוועתו של הנצרך והמט ליפול, מצהיר סגן יו"ר הכנסת, בצלאל סמוטריס, ש"אין עם פלסטיני; רצח שלושת בני משפחת דואבשה אינו טירור; רצח 29 מתפללים מוסלמים במערת המכפלה, גולדשטיין אינו טירור; רצח שבעה פלסטטינים על-ידי עמי פופר אינו טרור - ואילו פגיעה של פלסטיני ביהודי זה טרור.

לשאלה על בית מקדש? "ייבנה במהרה", מחר; וגבולות הארץ? "ירושלים תתרחב עד דמשק, ירושלים בלבד - עד דמשק"; ואם ירושלים עד דמשק, היכן יעמדו גבולות המדינה? מאפגניסטאן עד סודן? וסמוטריץ מדבר על תורת ישראל ודמוקרטיה. ולאלה ששואלים אם זה נאציזם? ודאי שלא, כאן הדמוקרטיה היחידה במזרח-התיכון - תשאלו את סמוטריץ.

מלכות -  על חורבותיה של ישראל

ומותר להרוג את הפלסטינים

 

בשב"כ מציגים את החזון המשיחי והנהלים האלימים של קבוצת צעירי הגבעות שממנה יצאו הנאשמים: "להקים תא בכל יישוב, אין מקום לגויים, אחרי ההרס יש להכתיר מלך".

"למדינת ישראל אין זכות קיום, אין מקום לערבים בתחומי המדינה היהודית העתידית ומותר יהיה להרוג אותם :זאת האידיאולוגיה שמניעה את פעילי קבוצת "המרד", שנגד כמה מהם הוגשו המייחסים להם את ביצוע בכפר דומא ביולי האחרון ואת רצח שלושת בני   (יואב זיתון, יינט, 3.1.2016)

 

 

"מיליון ילדים עניים, 2.6 מיליון איש חיים בעוני

 

"בשבוע שעבר פורסם דו"ח העוני של המוסד לביטוח לאומי, המבוסס על סקרי הוצאות משקי בית של הלמ"ס, לפיו 1.7 מיליון איש בישראל ניצבים מתחת לקו העוני. מדד העוני של "לתת", הטוען כי 2.6 מיליון איש חיים בעוני, בהם 1,626,000 בגירים ו-998,000 ילדים, בוחן בשונה מהביטוח הלאומי מידת מחסור של אדם בחמישה תחומים המשקפים צרכים חיוניים לקיום בכבוד: דיור, השכלה, בריאות, ביטחון תזונתי והיכולת לעמוד ביוקר המחיה.  (עומרי אפרים, יינט, 15.12.15)

 

לבני 40 ומטה גנבו את הפנסיה

 

שר העבודה: "לישראלים בני 40 ומטה אין פנסיה מובטחת והם עלולים לחיות בעוני" (11.10.2016); "חיים כץ סיפר ל"לילה כלכלי" כי לאנשים שנכנסו למעגל העבודה בישראל החל מינואר 1995 אין פנסיה מובטחת, משום שהיא מושקעת כולה בשוק ההון ויכולה לרדת לטמיון "אין בטחונות ואג"חים לפנסיה, אתה הולך לחיסכון של 40 שנים ולא יודע מה תפגוש בסוף", מזהיר כץ

שר העבודה והרווחה, חיים כץ, טען ב"לילה כלכלי" כי לכל הישראלים שנכנסו לעבודה החל משנת 1995  אין פנסיה מובטחת, והם עלולים לחיות מהיד לפה כשיגיעו לגיל הפרישה.  (נענע, 11.10.2016)

 

ההשקעה של כול ישראלי בהתנחלויות כ-400.000 ₪

 

בנגוד לרצונם של 80-65% מהישראלים שביקשו בסקרים, במשך שנים, מדינה פלסטינים עם בירה בירושלים הערבית והורדת כול ההתנחלויות או חלקן, המשיכו ממשלות ה"ציונים" להשקיע בהתנחלויות מאות מיליוני שקלים לשנה, והשקעתו של כול ישראלי, ללא הבדל גיל, מיין ומוצא, מתקרבת לכ-400 אלף שקל.

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות