דת ליטאית שהתירה דמם של הפלסטינים ודמוקרטיה - אלה הפכים - כמזרח ומערב

 

 

 

6.10.2016

 

"המניפסט הטאצ'ריסטי" של שרת המשפטים, שיביא לביטול התערבות הבג"ץ בענייני החקיקה ויביא ל"חיזוק המרכיב היהודי ביחסים העדינים של מדינת ישראל בין אופיה היהודי ואופיה הדמוקרטי.

שרת המשפטים סוברת ש"אם רוצים להעביר את ישראל תהליכי דמוקרטיזציה מתקדמים, חובתנו להעמיק במקביל את זהותה היהודית".

 

יהדות, זו דתם של הישראלים, שהתפתחה באופן שונה במזרח אירופה, מזה של שאר קהילות ישראל בעולם,שהעמידו את האדם במרכז ההתעניינות והעשייה שלהם. לעומתם, במזרח הרוסי התנוולו חברות החסד של קהילות ישראל והפכו ל"בני גבירה" שאוכלים את היהודים. (ראה הקיר של גבאי והישראלי הוורטואלי.

 

אשר בן ישעיה גינזבורג (אחד העם) הוביל את "בני הגבירה" הרוסים, לכבוש את "הפרה" היהודית, במקום להסתפק בחלב שהיא מואילה לתת להם. כאשר היה לו לאחד העם, הבטחה בריטית למסור לו את פלסטין והארצות הסמוכות, עם שינוי מעמדה המדינה של האימפריה העות'מנית - הוא גזר כלייה על קהילות ישראל, וכוהניו קלגסיו וצאצאיהם ירשו את פלסטין והארצות הסמוכות.

רבנים, ורבנים מתפקרים הגיעו לארץ שצלבנים, הם אימצו זהות ארית-אשכנזית ופרעו ביהודים הפלסטינים. במהלך מלחמת-העולם הראשונה ביצעו ג'ינוסייד ביהודי פלסטין ו"קומתם נזדקפה".

בן גוריון נתן יד להיטלר, לשבור את החרם הספונטאני היהודי על סחורות גרמניה, תמורת חופן מהונם של יהודי גרמניה, ובסיוע האימפריה העולמית, הניח מגף על צוואר היהודים.

בשעה קשה ליהודי גרמניה, כאשר שערי מדינות העולם נעולים היו בפני יהודים. הפלסטינים ומדינות ערב הציעו לאפשר כניסתם לארץ של 100 אלף יהודים לשנה ולפתוח את שערי מדינות ערב בפני יהודי אירופה - שהיה מייתר את התרחשות השואה (19.12.1937) - והצעה זו לא יכלה לבוא ללא אישורו של המופתי הירושלמי חג' אמין אל חוסייני.

בן-גוריון מנע הצלתם שלל יהודים שלא נמנו על מפלגות ה"ציונים". לוועידת בולטימור (1942) שהכירה בפלסטין כמדינת העם היהודי, לאחר סיום המלחמה, עם היתר הלכתי של רבי ברלין (בר אילן), המתיר חתירה להשגת מדינה יהודית גם במחיר מיליוני יהודי אירופה.

רבני מזרח אירופה "בני הגבירה", היו שותפים בכירים של בן-גוריון, בין היתר הם היו יוזמי ההתנחלויות, הם שהתירו את דמם של הפלסטינים ושוד אדמתם ותנובת ארצם, והם אחראים לנערי הגבעות ו"תג המחיר". 400 אלף המתנחלים חוסים תחת החוק הישראלי, בעוד שהפלסטינים נידונים על-פי חוק צבאי, כך שיוסף, ואברהם פטורים בדרך-כלל ואילו יוסוף ואברהים חייבים בכול מקרה.

 

תואיל שרת המשפטים להסביר, כיצד חיזוקה של דת העוולה הליטאית השולטת בארץ - יחזק את הדמוקרטיה הישראלית?

 

 

תגובות – 6.10.2016

הקשיבו, הקשיבו : "צה"ל גדול כמעט פי שניים מצבאות גרמניה ובריטניה ביחד"; ישראל החותרת למעמד של מעצמה עולמית (על פי מייקל אורן, סגן השר לענייני חוץ, ידיעות אחרונות, 5.10.2016, עמ' 12): "צה"ל גדול כמעט פי שניים מצבאות גרמניה ובריטניה ביחד", סוגרת את העזתים בכלוב ברזל מרעיבה אותם ןמנסה עליהם את פיתוחי הנשק החדשים, כדי לשמור על מתיחות באזור המסייעת לשיווק התוצרת הביטחונית.

 

 

 

 

 יהדות ודת יהודית נוצרה בבבל, על ידי "אילי ארץ יהודה", שהוגלו על ידי נבוכדנצר לבבל (608 לפנס"נ), כול השופטים, המשוררים, הסופרים, בעלי האחוזות ורבי מדינת יהודה. הם, שחשו על בשרם את חרון אף יהוה, שהשמיד את בני משפחותיהם, הרס את ארצם ובית מקדשם, אחוזים חרדה היו, והם יסדו דת-תרבות שהעמידה את האדם במרכז ההתעניינות והעשייה של הקהילה.

 

 

 אותה דת תרבות שהעמידה את האדם בראש ההתעניינות והדאגה של הקהילה, דאגה שלא יהיה עני ונצרך ומט ליפול, שמרה על יהודי האסלאם במשך למעלה מ-2.500 שנה ועד לכיבוש ה"ציוני" בשירות המעצמה העולמית. אני גדלתי באותה דת-תרבות ב-20 שנותי הראשונות, וראיתי יהודים, גם כאלה שחדלו להתפלל, מתחרים ביניהם לחטוף מצווה מזדמנת.

 

 

 יהודים בעלי אמצעים התחרו ביניהם לבנות בתי-ספר, בתי חולים, פנימיה לנכים (פסחים ועוורים), שאחר שסיימו את חוק לימודיהם יכלו לקיים משפחה בכבוד. בבגדד לא מצאת מבקש נדבה, לימודים ניתנו לכול הילדים, ולחסרי אמצעים ניתנו בגדים פעמים בשנה וגם ארוחות. וכול יהודי תרם לצורכי הקהילה, בלי שנתבקש. היו שתרמו 50 או 100 דינר והיו שתרמו 100.000 דינר, שלא לדבר על העשירים, שתרמו לקהילות יהודים ברחבי העולם. זה לא היה דמוקרטיה, אלא "וחי אחיך אתך" .

 

 

צאו מעזה..! תנו לעזתים לחיות..! הם בני אדם ולא חיות שסגרתם בכלוב..! אני מוריד את הכובע ומשתחווה בפני הנערות והנשים שהזניחו את עיסוקיהם וענייניהם האישיים, והתפנו למאבק למען שחרורם של תושבי עזה מהכיבוש ה"ציני". דרוש משט כול חודש, כול שבוע וכול יום, להסעיר את דעת הקהל העולמית, ולהביא לשחרורם של העזתים מהכלוב ה"ציוני"

 

 

הלאה הכיבוש..! 50 שנות כיבוש השחיתו את המצפוון של ילדי ישראל..! שלום בגבולות '67 ובירה בירושלים הערבית, ונרמול יחסים עם הפלסטינים והציביליזציה האסלאמית..! די לכיבוש, הישראלים..! רוצים שלום

 

אחי ג'קי אמסלם, אנחנו הכובשים, אנחנו חומסים את אדמות הפלסטינים ותנובת ארצם. אנחנו שעבדנו ומדכאים אותם. העברת אובלוסיה לשטח כבוש - זהו פשע על פי אמנת ג'נבה ה-4, ולפלסטינים הזכות להתנגד לכיבוש בכול האמצעים העומדים לרשותם. את זה קבע החוק הבינלאומי - ואנחנו מפירים את החוק הבינלאומי זה חמישים שנה.

 

 

התורה הככהניסטית, הטוענת לבעלות על שטחי הראשות הפלסטינים, ומחפשת הזדמנות לעשות טרנספר לפלסטינים, אינה מחזיקה מים - סבלנותו של העולת הולכת ופוקעת, ולא רחוק היום בו יתקבלו החלטות מועצת הביטחון נגד ישראל תחת סעיף 7, שיש לו שיניים להתערב כמו בבוסניה. ומספרם של הכהניסטית, ככול שיגדל, לא יוכל לשנות דבר. כדאי להתרחק מהדת הכהניסטית, שגורמת לשפיכות דמים מיותרת.

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות