האם יצורף אובמה לארבעת אבות האומה על הר ראשמור

 

1.11.2016

 

 

מעטים הם בני-תמותה שהגורל זימן להם מעשים או נסיבות שהנציחו את שמם; אברהם, משה, ישו, מחמד, בודהה, אפלטון, סוקרטס, הומרוס, בן מימון ועוד בתחום האמונה וההגות; ויחידי סגולה בתחומי המדע והמדיניות. במקרה אחד, יוצא דופן הונצחו ראשי אבות האומה האמריקנית על הר ראשמור, ואליהם יכול להצטרף גם הנשיא ברק אובמה, על מעשה אמיץ, שישים קץ ל-120 שנות שפך דם יהודים ומוסלמים, שנמשך למעלה ממאה שנה. 70-60 מבצעים ומלחמות, תוך ביצוע פשעים נגד היהודים, הפלסטינים, מדינות ערב והאנשות. ב-20 השנים האחרונות היו 8-7 מבצעי-מלחמות. כול שנתיים-שלוש מלחמת הרס רובעים שלמים והרג אלפי חפים מפשע.

עם עוצמה של מעצמה, אידיאולוגיה גזענית-קולוניאליסטית ושלטון פיאודלי, שפילג את הציבור הישראלי לעשרות כיתות, ונטע בישותם את שנאת האחר ובעיקר את שנאת הפלסטיני. שלטון פיאודלי השולט בקרקעות של הציבור, וקובע שרירותית, שכול התמ"ג 38.5 אלף $, שייך לחוגי מפלגות ה"ציונים" ומשת"פיהם, ולפלסטינים ויהודי ארצות האסלאם, קדחת.

 

עם ה"דפוק וזרוק בפריז ובלונדון ירושלים היא לא באמת בירת ישראל", לעיל ראינו, שהחלטה מספר 181 של העצרת הכללית של האו"ם, חילקה את הארץ למדינה יהודית ומדינה ערבית וכללה גם סעיף מיוחד בנוגע לירושלים (1947); האו"ם קבע שירושלים תהפוך לקורפוס ספארטום (corpus separatum), שטח בינלאומי, בשליטת האו"ם ... החלטה 194 מ-דצמבר 1948, מתייחסת לזכות השיבה של הפליטים הפלסטינים.

 

מאז חלפו שבעים שנה, ומועצת הביטחון  מצביעה בעד החלטות 81, 194, 138 ו-242  ו-478 ומגנה את ישראל, שממשיכה להרחיב את ההתנחלויות ולהתנכל לפלסטינים, זאת בלשון המעטה.

 

 

 

תעלה ממועצת הביטחון

את החלטה 81 תחת סעיף 7

 

כדי לשים קץ לשפך הדם בין כ-800 אלף מתנחלים,הנתמכים ע"י צה"ל והממשל ה"ציוני". מתנחלים שכבשו את האדמות שעליהם אמורה לקום המדינה הפלסטינית, כדי לשים קץ למלחמת הציביליזציה הנוצרית בציביליזציה האסלאמית במזרח, ולהרגיע כמיליארד וחצי מוסלמים מורתחים בגלל האיום להרוס את קדשי האסלאם על הר הבית ולבנות בית מקדש "ציוני", כדי שהעולם יתפנה למלחמה בתופעות המתלוות לשינוי האקלים, ברעשי האדמה ובעוני; ובודאי שיש עוד אלף סיבות המצדיקות העלאתה מחדש של החלטת מועצת הביטחון 181, תחת סעיף 7, עם התייחסות כמו לבוסניה , לליביה ולרוסיה - ושלום על העולם והישראאלים הנאנקים תחת עול שלטון ה"ציונים"

וראה דפוק וזרוק בפריס ובלונדון של איתמר הנדלמן סמית,לעיל

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הישראלי הוירטואלי

"תיעוד אמת מול ה"ציונות